Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tinirandi egy rakás s zar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinirandi egy rakás s zar, valami normális társkereső oldalt tudtok ahol sokan vannak (relativen)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi a baj a tinirandival?
2012. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az hogy 5 ből egyik se válaszolt és mindegyik online volt.
2012. jún. 10. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Hú, elég kis szám ahhoz, hogy ilyen messzemenő következtetéseket levonjunk. 5ből egy se? aztamindenit
2012. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez mindent elmond az oldalról.
2012. jún. 10. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondok egy újdonságot: nekem vagy 400-450-ből is alig válaszolt pár! (nem tinirandi, de érted az arányokat?)
2012. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tinirandin egy csomó kamureg van. Aki meg nem kamus, az meg fent van egyszerre 20 társkerin is. Love, Parom talán ezek a legnagyobbak.
2012. jún. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
haha, ez inkább rólad mond el sokmindent:DD
2012. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem az oldal hibája, hanem az embereké.

Én tegnap regisztráltam be és már vagy ezer fiú írt nekem. Én mindre visszaválaszoltam. Az egyik srác külön megköszönte, hogy vissza írtam annak ellenére, hogy elutasítottam.

2012. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8. vagyok:

Még azt tenném hozzá, hogy most a hétvégén nem voltam gép közelben, ezért nem néztem meg, hogy hányan írtak. Képzeld 9-en. Én mind a 9-nek vissza írtam de azért csak gondold el, hogy az mennyi idő. Mert, igen. Kiírja, hogy online vagyok, de addig másnak írtam vissza. Nem lehet mindenki az első.

2012. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor elmondanám neked, hogy az oldal eleinte csakis kizárólag kamuregből állt. Azóta egy két csaj felregizett akiknek ez a hobbijuk, hogy 20 oldalra felrakják magukat és csak villogni akarnak, közben meg ha rájuk keresel fb-n akkor láthatod hogy kapcsolatban vannak.
2012. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!