Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell csinálni egy discoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni egy discoban vagy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Oké, lehet hülyének tűnik ez a kérdés, és lehet nem is ide kellett volna nyitni, de ha belegondoltok ez is randi/párkapcsolat teremtő hely. Annyi fiatal, csaj, hapsi tombol reggelig mondjuk a hajógyárin, és nem értem, hogy mit élveznek benne ennyire? 18 éves vagyok, de még nem voltam diszkóban. Mit kell egyáltalán ott csinálni, hogy ne nézzék hülyének az embert és talán csajt is felszedjen? Hogyan kell ott táncolni? Amikor voltam egyéb szórakozóhelyeken, ott is csak ültem egész végig mert nem tudtam magammal mit kezdeni. Ha elkezdek vonaglani a zenére nem fognak hülyének nézni? Nincs valami szabályos tánc amit itt meg kell tanulni? Vagy hogyan kell ezt? Szeretnék végre én is gátlások nélkül bulizni egy nagyot és ismerkedni. Elvileg jóképű is vagyok, de nagyon gátlásos és visszafogott mert nem hiszem el. Tanácsokat várok tőletek. Köszönöm
2009. júl. 3. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
neked semmit.
2009. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos, és tanácsokban dús válaszodat. Egyéb hasznos tanács?
2009. júl. 3. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
:) Én spec dolgozni járok a hajógyárira és nem is igazán szeretem azokat a majmokat, akik oda járnak lötyögni, meg csajozni:S Nem vagyunk épp egy korosztály, de nagyon szeretném megérteni, hogy miért az a fontos manapság, hogy ki milyen autóval megy a buliba (mert ugye piázás és drog után vezetni is kell nekik:( sajna, naponta látom) ki milyen cuccban van, hogy táncol, stb.. Ha nem illesz a képbe, kinéznek, kiröhögnek, egyszerűen fel nem foghatom, hogy merrefelé megy ez a világ:S Milyen zenét szeretsz egyébként? Szerintem valami normális koncin könnyebb ismerkedni, ott nem az a lényeg, hogy hogyan szeded a lábaid... (bocsi, ha sokat nem tudtam segíteni, de nem akarnám növeszteni a majmok létszámát:S )
2009. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

nincs semmi elvárás, bemész és jól érzed magad. senki nem a balettintézetből jár oda, meg profi táncsuliból. Volt egy csak ismerősőm, nagyon csini volt, de nem volt ritmus érzéke és nem is táncolt, de a haverokkal mindig jól el tudott beszélgetni. Ne legyél gátlásos, ne feszengj, mert akkor görcsössé válsz és az nem túl vonzó. Add magad és nem lesz gond.

Amúgy én személy szerint nem discoban ismerkednék, nincsenek jó tapasztalataim sem csajból sem pasiból, persze vannak kivételek. De próbáld ki, hátha, tapasztalatnak jó az

27/L

2009. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem igazából 1-2 egyéjszakás miatt kéne ez a szórakozási lehetőség. Nem túlságosan szeretem azt a zenét ami ott megy, de még is ottvannak a legnagyobb ribancok, és a legjobbak is. Sztem ebből kemény piálás lesz, és nem leszek gátlásos.
2009. júl. 3. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
akkor meg minek kérdezgetsz?
2009. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert attól h be leszek baszva, még nem tudom mit csináljak majd xD
2009. júl. 3. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
nagyon el vagy te tévedve, ha már ezt meg kell kérdezned, akkor már alapból teljesen esélytelen vagy
2009. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha bevagy baszva akkor meg nem tök mind1 mi hogy történik csak enged hogy vigyen az ár magával, biztosra meg sose mehetsz hogy most elmegyek a discoba és felszedek egy csajt egy éjszakára...
2009. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
kirakni egy 5000 db-os puzzle-t
2009. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!