Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki úgy tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki úgy tudja, hogy én már csókolóztam és nem merem elmondani neki. A fiú már csókolózott. Nem akarom elmondani, mert amúgy is kicsit szégyenlős vagyok. Lehet, hogy jó lesz az első csók, ha nem parázok meg minden?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 18:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Csókolózni nem nehéz, ha a szíved is úgy akarja, és nem "kényszerből" csinálod. Csak kicsit engedd el magad. Én elmondtam az első csóknál a fiúnak, hogy nem csókolóztam még. Nem volt ciki. De az sem baj, ha nem mondod el. Ahogy érzed.
2009. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kényszerből fogom csinálni, mert szeretem a fiút..nagyon:)..ck az az igazság, hogy félek:(
2009. júl. 3. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha szerelmes vagy élmény lesz az első csók, és nem baj ha a fiú tapasztaltabb :) Ne félj minden szép és jó lesz, így állj hozzá:) Sok szerencsét 27/L
2009. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én első csókomnál a srác nem tudta,h Ő lesz az első,pedig sose tettem arra utalást,h lett volna már előtte vk.xD Szóval én pl zavarba jöttem,és úgy éreztem,h nagyon béna voltam:P, de mint utólag kiderült,a barátom teljesen odáig volt meg vissza attól,h végre megcsókolhatott.Egyébként persze utána kiderült azonnal,h ez volt az első,és mondta a fiú,h nem baj az,mindenkinek volt első:P:)Aztán persze belejön az ember:)..most már elég jól megy..;) (csak nyugodtan,és elvezd:)
2009. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy derült ki utána azonnal, hogy az volt az első, ha a barátod odáig volt a csókodért...??:)
2009. júl. 3. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért volt odáig,mert nagyon szerelmes volt már akkor is:)am télleg nem voltam profixD de ne izgulj,nem lesz baj,csak legyél nyugodt..én kicsit kapkodtam,legalábbis én úgy éreztem akkor..ma már nem nagyon tudnám megmondani:P:) Jah és ezután a nap után mindig próbáltam elkerülni a hosszú smárolásokat,mert szégyelltem magam,pedig tök feleslegesen túráztattam magam.A barátom meg folyton nevetett,meg azt mondta,h aranyos vagyok (mikor egy csókot hamar befejeztem:)Így visszanézve télleg olyan kedvesen vicces a dolog:)De szép emlék:)
2009. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
En pl. nem mondtam el a baratomnak h en vele csokoloztam eloszor, sot ra se jott, de nem gyavasagbol vagy ilyesmi, hanem olyan hirtelen jott az egesz, hogy errol meg nem is tudtam beszelni,hogy nekem o volt az elso, es meg utanna dicsert is, pedig nem gondoltam volna hogy tudok csokolozni. Varatlan volt az egesz, de jo volt...:D Szerintem ne izgulj, es az se ciki sztem ha elmondod neki, hisz tenyleg mindenkinek van elso csok, es meg azt is hozzateheted, ha tenyleg szereted hogy orulsz neki hogy ot csokolhatos meg eloszor.:P:D
2009. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
*csokolhatod
2009. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem sem tudta a baratom, hogy elotte nem csokoloztam senkivel, egyszer rakerdezett, de en azt mondtam, hogy mar ige...Internetten keresztul ismertem meg ot(250kmre lakik), amikor eljott,hogy eloszor talizzunk ugy be voltam parazva, hogy meg meg sem pusziltam:D.Kb2 ket orat tudott csak maradni, mert ment vissza a vonatja, elmentunk egyet uditozni...s vegul, amikor elkisertem a vonatallomasra, megkerdezte,hogy bar meg egy puszit sem adok neki.Szembe fordultam vele, gondoltam, hat ez most csak ennyi lesz...vagyis adok neki ket puszit az arcara.De csak csok lett belole,igaz nem ugy ereztem mintha en kezdemenyeztem volna azt:)), s azt hiszem meg reszkettem is.Vegul hamar elbucsuztunk mert jott is a vonat. Elindultam hazafele, de alig tettem meg 100metert sms/em jott tole, ami meg most is meg van a telomba: ,,Szia.Nagyon jol csokolsz. Szeretlek, vigyazz magadra.`` Amikor elolvastam majdnem kiugortam a borombol. Mai napig sem tudja, hogy nekem az volt az elso csok, mar 1eve es 1honapja egyutt vagyunk:)
2009. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaj...már már töllem is megkérdezte..igaz azelőtt már valahonnan úgy tudta, hogy én már csókolóztam,de én is azt mondtam mikor rákérdezett, hogy igen(hogy már csókolóztam)...kicsit távol lakunk egymástól...és úgy van, hogy holnap találkozunk,remélem jó lesz minden és nem jön semmi közbe:)

köszi amúgy a választ nagyon megnyugtatott:)

2009. júl. 4. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!