Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajt fél éve böködöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajt fél éve böködöm fészen, ő meg mindig visszabök szerintetek megunt engem már vagy egyre jobban szerelmes lesz belém?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már ellenállhatatlan lehetsz..annyit tettél érte.. ;) 33f
2012. jún. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem őt kérdezed meg?

Mi honnan tudjuk?

De ő lehet szívesen megválaszolná, ha esetleg bökdösés helyett írnál neki egy levelet ;)

2012. jún. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
mivel bökdösöd arcon? karddal? ff@szoddal? bottal? én már a nélkül is beléd estem XD
2012. jún. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez történik, ha a gyerek túl sokat játszik a Sims-szel... azt hiszi, hogy az élet is úgy működik. Majd aztán jön azzal, hogy akkor nem lehet terhes, ha szex közben nem gondolt babára...
2012. jún. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól mert bökdösitek egymást facebookon az még nem jelent kapcsolatot vagy szerelmet inkább élöben böködd most kicsit
2012. jún. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
You made my day dude!! :D hogy lehet ekkora fa***ságot kérdezni ? :D:D Szard már le a facebookot és told oda az arcod elé és hívd el valahova utána pedig próbáld megbökni valami mással is... :D
2012. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Élőben kellene bökdösni, azt talán többre értékelné
2012. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hova jutott a mai világ???


Anno még virágokkal halmoztuk el a lányokat, (amit én még ma is tartok), ma meg már a fészen kell böködni?


Hát ha attól egyre szerelmesebb lesz, hogy folyamatosan böködöd, akkor valami nagy baj lehet avval a csajjal, ha már nem is a kocsi meg a lóvé számít, hanem a fész...


Te jó Isten mi lesz a majdnai gyermekeimmel???

2012. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ennn11 válasza:

Gondolom anyuék már feltették a kérdést maguknak, hogy hol rontottuk el...


Elképzelni sem merem milyen lenne egy fészes házasság...a meghívottaknak időre be kell jelentkezni, Sándor atya is is megérkezik, aki reverenda nélkül, egy szál alsógatyába összedobja az ifjú párt..utána a mennyasszony kommentálja üzenőfalon a nászéjszakát...Pisti a tizediket bökte egymás után, majd letörölte a monitort..

2012. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13:20


olyan mint egy fészes disznóvágás.


keresel egy böllért, akit bejelölsz, ő visszajelöl. Majd kinéztek egy disznót, amit a böllér megbök xD

2012. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!