Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Halálra unom magam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálra unom magam, mit ajánlotok? Valami hiányzik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h életunt vagyok,már szinte mindnet kipróbáltam,és már szinte semmi sem köt le,és ez szar.

Kalandokra,izgalomra vágyok, de nekem max akkor éri meg kimozdulni ha minimum külföldre,vagy valami nagy kaliberű limuzinos luxuspartyra megyek.

Rengeteg futó kalandom volt,és már a csajozásra is ráuntam. Egyedül a normális kapcsolatot nem próbáltam,az igaz szerelmet,vagy mi a tököm. Az a helyzet,még sose voltam szerelmes. Ezért is voltak ilyen rövid életűek a kapcsolataim. Nagyon beindítanak szexuálisan a nők,de sose voltam szerelmes, szabad elvű vagyok,nem szeretem ha ragaszkodnak hozzám. Mindenem megvan,de mégis ürességet érzek az életemben,és azt hiszem, ez egy megbízható társ,akit szerethetek. Vajon soha nem fog megtalálni a szerelem? Életem végéig egy ilyen burzsuj sznob emberke maradok,akit minden és mindenki hidegen hagy?



2012. jún. 13. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd rám a vagyonodat és kösd fel magad az első fára.
2012. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy motort p*csfej!
2012. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Francia Idegen Légió ;)
2012. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

:-)))))


Add nekem a pénzed,, és megtanítalak szeretni

2012. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Röhejesen hangzik,de tényleg ilyenekre lenne szükségem.:D(elsőt kivéve)
2012. jún. 13. 14:31
 6/12 A kérdező kommentje:

Na de most komolyan! Tudna valaki segíteni?


Ha valaki tud nekem valami nagyon frappáns,és egyben megvalósítható 5letet ajánlani,h mit csináljak,h izgalmasabb legyen a lét,annak akár egy kívánságát is teljesítem.(de komolyan,elvégre,nem nagy ügy)

2012. jún. 13. 14:37
 7/12 anonim ***** válasza:
menj ki egy lakatlan szigetre
2012. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Manapság olyat sehol sem találni.:$


De várom még a javaslatokat,hátha valakinek sikerül,vmi használhatót mondani..


Én még mindig úgy vagyok vele,h ami hiányzik,az a szerelem,de ezt nem lehet csak úgy megtalálni,így marad a kaland.

2012. jún. 13. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:
menj el vakrandizni vagy mi az ha errefelé van ilyen ::)
2012. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 forintért elmondom mit csinálj.
2012. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!