Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért nem bírják felfogn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem bírják felfogni hogy foci EB van és ilyenkor csak másodlagosak?

Figyelt kérdés
Ma is a csajom azon hisztizik fél órája, hogy menjünk este moziba, de nincs az az isten hogy a mai meccset kihagyjam.
2012. jún. 13. 20:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
35%
Nyitómeccs előtt elkezdett hisztizni be is zártam a konyhába 2 órára .
2012. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 nielindi ***** válasza:
19%

A feleségem olyan kis ügyetlen néha. A múltkor például felrepedt a szája, pedig csak el akarta kapcsolni a tévét a focimeccsről.


a csajod menjen a bartánőivel moziba.


a németek jól elpicsäzzák a hollandokat!! :):):):)

2012. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Hát személy szerint nem értem mi érdekes van azon, ahogy az nézi valaki, hogy pár alaptalanul jól fizetett cukifiúcska szaladgál egy labda után a mezőn. Rejtély.

Ja és fiú voltam.

2012. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
*t
2012. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
66%

most az mind1 h ki miért szereti a focit v nem szereti.

a lényeg h egy tapló vagy. de ha a csajod vmi sorozatot akarna nézni, akk meg neked lenne hiszti rohamod, nemde...?


(am az a csaj nem hisztizik, aki tiszteletben tartja a társa sport szenvedélyét)

2012. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy hülye meccs miatt azért ne hanyagolja el a pasi a barátnőjét. Én például nem érteném meg, mert távkapcsolatban élek és így is alig van időnk egymásra. Pont elég az, hogy közben még suli, munka, család. Ha még valami szórakozás miatt sem találkoznánk, tényleg semmi értelme nem lenne a kapcsolatunknak.

"másodlagos" azért ez kicsit erős. Természetesen egy olyan kapcsolatban ahol gyakran találkoztok ki lehet bírni egy estét, na de akkor is... Azért nem tudom, ha kidobna a barátnőd, akkor is így gondolnád-e ha majd vége az eb-nek...bár ha ő úgyis csak másodlagos...

2012. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmehettél volna vele, mert holnap délután megismétlik az esti meccset. :p én is akkor fogom megnézni :)
2012. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Annyira átérzem, még ha nem is ilyen csúnya megfogalmazásban.. Ja, amúgy a nemünk ellentétes, szóval vannak ám kivételek, a barátnőd pont az a típus, akit akkor sem tudna lekötni egy meccs, ha fizetnének neki érte :))) Próbáljatok meg megállapodni.
2012. jún. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha a nemeteknek szurkolsz, akkor jolvan:) egyebkent NINCS BOCSANAT XD
2012. jún. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A foci a legjobb bizonyíték arra, hogy még mindig állatok vagyunk... sok idióta barom néz egy csapat másik idióta barmot. Ha nekem barátnőm lenne, én inkább egész nap smárolnék vele és törődnék vele.
2012. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!