Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin, milyen ruhába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin, milyen ruhába menjünk? Mit csináljak? Mit ne csináljak? Milyen legyen a stílusom? (amit szeretnek a fiúk). kések vagy ne? öt percet vagy többet? A fiúk mit nem szeretnek / mit szeretnek egy randin csinálni . Meg ilyenek?!

Figyelt kérdés

lécci írjatok véleményt !! kiváncsi vagyok !

Szerintentek mi lenne a tökéletes?


2012. jún. 14. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Hány éves vagy?
2012. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Add magad, ne akarj más lenni. Én az első találkozásunknál egy sportos laza halászndrágban voltam+izom poló féleség és egy strand papucs. Nyár volt :D meg utállom az ilyen elegáns cuccokat. Beszélgessetek sokat majd jöhet a csók. Szerintem manapság már mindegy hogy ki a kezdeményező.


19/L

2012. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok , és 16 éves :) :$
2012. jún. 14. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne késs..
2012. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze egy kicsit késhetsz, de csak ha a találkozó helye eltéveszthetetlen.
2012. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami közepesen csinos öltözet megteszi. Ahogy érzed. Nem kell kvásnak, vagy kihívónak lennie. Add önmagad, ne próbálj olyan lenni, amilyen úgy sem vagy. Ne hívasd meg magad semmire, ha nem ajánlja fel, de akkor is mondd, hogy fizeted a dolgaid felét - szóval vigyél pénzt.

Szerintem ne késs, ha busz vagy ilyesmik miatt mégis, akkor is max 5 percet, és szólj, hogy késel.

És simán csak érezd jól magad, a többi jön magától.

2012. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen túlkomplikált randik mindig csak feszengősek. Öltözz fel ahogy neked kényelmes, közben néha nézz az órára hogy hány óra, nagyjából tervezd meg mikor érnél oda, aztán ha a tömegközlekedés akarja akkor késel, ha nem akkor hamarabb érsz oda. Aztán ott meg legyél önmagad. Ne játssz el szerepet, nem színházba mész.
2012. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!