Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátságból lehet párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet párkapcsolat? Ha igen hogyan? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt,aki nekem nagyon tetszik és én is szerintem bejöbök neki,mert mikor találkozunk sokat nevetünk együtt és mindig megvan a közös témánk.Mindig mosolyog rám mikor ránézek.Most nemrég kicsit összevesztünk,mert mondtam neki többet szeretnék és azt mondta csak barátság,mert jobban megszeretne ismerni.De ezt a barátságot nagyon hangsulyozta.
2012. jún. 14. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel neki.
2012. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2012. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehéz a jóbarátból hímmé változni a nő számára.

Mással fekszik le, vagy nincs senkije?

Meg kell próbálnod férfivé válni a szemében, de ehhez máshogy kell viselkedned vele.

2012. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól hogy rád mosolyog ...nem biztos,hogy bejössz neki :)
2012. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem is érdekelnének praktikák. A bökkenő, h vagy 5 éve ismerjük egymást :D , de mostanába lettünk jobba
2012. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátságból nem lesz mindent elsöprő szerelem. Maximum egy nyűglődő párkapcsolat, ha a csaj amúgy senkinek sem kell.

Ez a barát vagy több ez mindig eldől a legelején. Utána már cseszheted.

2012. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hátt affranc se tudja. nem merném ezt így kijelenteni. mindent tudunk egymásról, de tényleg mindent, tehát itt aztán nincs zsákbamacska :D
2012. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy kiút van a friendzone-ból : keresel mást és elfelejted őt.
2012. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!