Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a legütősebbb, legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legütősebbb, legjobb csajozós dumák nyárra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
"Szia, nagyon szeretnék veled szexelni" - múlt héten bejött.
2012. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én 15-16 éves csajokhoz illő dumára gondoltam... de tetszik a gondolkodásod :D
2012. jún. 15. 19:49
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
A "legütősebb, legjobb csajozós dumák" csak arra jók, hogy az ember leégesse magát a csajok előtt. Normálisan természetesnek kell lenni.
2012. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

egy barátom akart bókolni egy lánynak, hogy milyen szép a szeme, de ezt a "szúrnálak"-kal próbálta ötvözni... a végeredmény: "szia cica, szúrnám a szemed" :DD

ezt ne próbáld ki, nem válik be xD

2012. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kössz :D és akk mit próbáljak ki?
2012. jún. 15. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy az hogy felszedsz e valakit, attól függ, hogy milyen bókot mondasz egy csajszinak, nagyon tévedsz.

De ha ribancokra hajtasz, akkor azok szétteszik a lábaikat neked ennyitől is.

2012. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
,,Gumival mennyi?"
2012. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes gondolkodás. Szívesen elmennék veletek csajozni, biztos jókat nevetnék. :D Mindenesetre nekem, és az ismerőseimnek bőven elég, ha odamegyünk egy lányhoz, és mindenféle utős csajozási dumát mellékelve, megszólítjuk őket egyszerűen: "Szia". Erre rendszerint reagálnak is, és szóba elegyedünk velük.


Sajnálom, hogy bizonyos embereknek a legjobb, legütősebb csajozási dumák kellenek, hogy meg tudjanak szólítani egy nőt. Majd rájösztök, hogy a lányok kicsit másképp működnek.


Nos, Jó csajozást! xD

2012. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Áhh nem kell duma. Vegyél egy Porsche-t, menj oda valamelyikhez és tedd ki elé az asztalra a kocsikulcsot. :)
2012. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

" Szia segítenél nekem egy fontos kérdésben?,- láttam hogy engem nézel, de nem voltam benne biztos ! ;) "

"Na ki az apucid/Megjött apuci ! "

"Ismered x-et ? -megkéred egy haverod hogy szólítsa le neked a csaj hogy ismered és mondja a te neved pl Ismered Bélát ? -és utána haverod lelép xD

a legjobb : " Hé te ! amúgy lenyeled a gect ?" :D -ha elkezd pofázni,hogy mekkora egy bunkó vagy akkor meg mondod : "mekkora egy prűd kurwa vagy ! " -otthagyod :D

Na viccet félretéve első jó, a többi poén,-kisebb százalékban jönnek be ! :D 20/F

2012. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!