Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hogy viselkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy viselkedtek egy olyan lány közelében, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Egy fiú nagyon tetszik. Visszahúzódó, normális, nem bunkó egyetemista.. Hasonló tulajdonságú fiúk (félnék, visszahúzódó)ti hogy reagáltok? Ő egy kicsit zavarba jön.. keresi a társaságom, állandóan mosolyog ha meglát vagy velem beszél. Szerintetek?
2012. jún. 15. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha meg akarom dönteni akkor nem játszom a töketlent, hanem magabiztosan és okosan "adagolom" neki magamat. Ha viszont elkábított és nem csak szimplán egy a sok közül akkor már más a szitu: kétkedni kezdek magamban nehogy elszúrjam. Ilyenkor mondhatni hogy kicsit béna vagyok, nem bízom annyira magamban. Ez átok :)
2012. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de, amiket leírtál, azokból szerintem úgy tűnik, tetszel neki. Meg próbálj a szemébe nézni, keresni a tekintetét, mert az sok mindent elárul.

Tudod, "a szem a lélek tükre". :)

2012. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.. néha én is ugy érzem bejövök neki... máskor meg inkább kerül.. vagy nem jön oda.. megint máskor meg le sem száll rólam :)
2012. jún. 15. 21:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen,ez a szerelem egyértelmű jele...Maga sem tudja,mit kezdjen a helyzettel,így egyszer így,egyszer meg úgy viselkedik.;)
2012. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
magam sem tudom.. 5 év van köztünk korban... lehet ezért vívódunk mind ketten..
2012. jún. 15. 21:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Esetleg te vagy az idősebb? Mert akkor megértem, hogy vívódtok. :D
2012. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
keze lábam remeg, szerencsétlenkedek.
2012. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem ő az idősebb :)
2012. jún. 15. 22:08
 9/15 A kérdező kommentje:
helyesen: Nem, ő az idősebb :) Szóval én vagyok a fiatalabb
2012. jún. 15. 22:13
 10/15 anonim ***** válasza:

sose lesz bnője így ha nem lép :/

Am én kicsit remegek, azzal nem tok micsinálni, amúgy nem látszik rajtam de kicsit parázok :D

f18

2012. jún. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!