Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék randizni pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék randizni pasikkal (magyarokkal), párra lelni, de külföldön élek. Ha iwiw-en jelezném nekik, hogy itt jártam, vagyis "megbökném őket", ebből értenék, hogy ismerkedni akarok?

Figyelt kérdés

Vagy inkább írjak nekik röviden pár sort?

Ti ezt hogy értelmeznétek fiúk/férfiak?

Az adatlapomon ki van írva, hogy egyedülálló vagyok ill. látszik, hogy ugyanabban a városban élünk, ennyiből is sejtenék, hogy mit akarok?


Leszűrtem a listát, kb. 25 egyedülálló és korban hozzámillő pasi él abban a városban, amelyikben én is.


2012. jún. 17. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez valami népbetegség?Az emberek nem lassan elfelejtik,hogy hogyan lehet kommunikálni a másikkal?
2012. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. iwiw-en nincs bökés.az csak a gané faszbukon van.

2.Én le se szarnám,ha jeleznél.

3. négy

2012. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Lájkold agyon, arra fog gondolni, hogy leakarod szopni. Sok sikert.


16/F

2012. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, hogy megbökés, de ez a lényege annak a funkciónak, hogy "itt jártam".

Én nem olyan nő vagyok, mint a legtöbb, hogy egyfolytában csacsog, nem vagyok a szavak embere, ezért gondoltam, hogy talán elég, ha csak jelzem nekik, hogy megnéztem őket.

2012. jún. 17. 00:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2012. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"talán elég, ha csak jelzem nekik, hogy megnéztem őket."


Ne haragudj,de akkor eszed se sok van.Gondolom,az utcán is szoktál nézelődni...mi lenne,ha a "bámészkodásodat" az összes férfi keringőre való felhívásra tekintené?

2012. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért lehet, hogy másképp gondolnád, ha te is szeretnél barátnőt magadnak, és látnád, hogy egy magyar egyedülálló lány jelzett neked.

Azért nem hiszem, hogy egy barátnőre vágyó férfi leszarná az ilyet. Bár ki tudja, lehet, hogy nem ismerem eléggé a férfiakat...

Ha meg ennyire nem érdekelné, lehet, hogy nem is vágyik (magyar) barátnőre.

2012. jún. 17. 00:30
 8/13 anonim ***** válasza:
*felhívásnak
2012. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem tudom komolyan venni!:D
2012. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát, jó, ha ezt ennyire komolytalannak veszitek, akkor majd megerőltetem magam, és írok nekik.

Jó éjt nektek!

2012. jún. 17. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!