Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év korkülönbség a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülönbség a pasi javára gáz? Nem feleségül mennék hozzá, inkább tartósabb kalandnak gondolom - ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Már elvált, a gyerekek már nagyok. Egyértelműen érzi, tudja, hogy mi kell a nőnek, és ez iszonyatosan vonz. Nem vagyok most olyan lelkiállapotban, hogy képes legyek normális párkapcsolatra, viszont vágyom arra, hogy kicsit nőnek érezhessem magam valaki mellett, hogy legyen egy kötetlen de stabil kapcsolatom. Ha ez így neki is oké, akkor ez így oké?
2012. jún. 17. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha te 14 vagy, a pasi meg 34, akkor nem oké.
2012. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik kitartásnak. Ez a mai világban elfogadott dolog.


25/F

2012. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés, ha belemész, biztos nem bános meg, tudják hova nyúljanak, mint mondjanak, magabiztosak.

Hogy a társadalom hogy áll hozzá, az más kérdés.


21/L

2012. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kitartásról szó sincs, elég stabil az anyagi helyzetem önállóan is, még egy vacsimeghívást se szívesen fogadok el. 26 és 46
2012. jún. 17. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, a barátnőm 45.
2012. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyeneket miért nem ítélik el? BEzzeg, ha egy 22 évesnek bejön egy 14 éves lány egyből lepedofilózzák meg mindenki csak támadja. Utálom ezt a világot!
2012. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
21 L igen, pontosan erről van szó. 30 év csajozási tapasztalatával a háta mögött eléggé érti a nőket. És hozzá még figyelmes is, meg odaadó, meg óvatos. A szétesett önbizalmamnak ez most pont marha jó
2012. jún. 17. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os.

Erre is van egy kifejezés:gerontofília. Pont a pedofil ellentéte, de 20 év még ilyen szempontól annyira nem számít.Inkább ez a beteg dolog:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__30808..


Ez viszont egészen más, jogilag minden 14 év feletti azzal szexel, akivel akar, ez senkinek nem ártalmas.

2012. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

ma 10:42


Ökölpacsi! :D


ma 10:56

Hidd el a buta embereket minden zavarja amihez ők túl gyávák, vagy esélytelenek!


ma 11:01


Szerintem ha én 46 leszek tutira beújítok egy 20(+-2) évest! :)

Az a férfi nagyon szerencsés, te pedig értékes tapasztalatokat szerezhetsz. Ellenben ha elkomolyodna a dolog akkor vigyázz mert az a 20 év különbség nagyon sokká válik idővel! Kalandnak viszont tökéletes. :)


ma 11:01

Szerintem az intolerancia az ami beteges. Sok ember azt hiszi hogy a tolerancia a homokosokkal szemben értelmezendő, pedig pont hogy az ilyen kapcsolatok jobban megérdemelnék.

Azt viszont nem értem hogy sokaknak ez miért fáj amikor nem ártanak vele senkinek sem.

28F

2012. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz én is kiprobáltam már egy ilyen kapcsolatot nagyon jó volt élveztem és nem bántam meg :) Sajnos azóta ő külföldön dolgozik már de még mindig találkozunk néha ha hazajön
2012. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!