Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek már a nőkkel? Mert sehogy nem akar összejönni a társkeresés.

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam,hogy a rendeset,jót nem tudják értékelni a nők,nekik egy agresszív,erőszakos szemét kell csak,aki megerőszakolja,megveri őket,mert ezt szeretik,ettől gondolom félnek,és nem merik otthagyni.Én rendes,jó,becsületes,szeretni tudó vagyok,aki tiszteli,becsüli,értékeli őket.De így nem jön össze,tőlem tartanak,attól akitől kéne meg nem,mert meg játsza magát,hiába kétszínű,jól bevált csábítási technikája van.Szóval én is legyek aljas,kétszínű,és játszam meg magam,hogy sikert érjek el?

2012. jún. 18. 06:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Van olyan mondás is,hogy a nő verve jó,szóval verjem meg őket?Nem az én stílusom sajnos,de lehet muszáj lesz?Különben nem tud viselkedni,nem fél tőlem,és elhagy.
2012. jún. 18. 06:05
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, jó lenne, ha leírnád h hogyan szoktál próbálkozni, akkor talán könnyebben tudnánk segíteni...
2012. jún. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt rengeteg infó van,többek között a jó fiú/rosz fiú dolog is meg van említve.


Nekem sem akar összejönni,de majd egyszer csak sikerülni fog,azt pedig kivárom,ja és én például nem fogok magamon sokat változtatni,kivéve az alap dolgokat:önbizalom,pozitív kisugárzás ha több dologban változnék csak azért hogy megfeleljek a nők többségének megszűnnék mint egyéniség,na ezt nem fogom megtenni...

2012. jún. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyél érdekes,és határozott!
2012. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosság, határozottság, érzelmi biztonság kell nekik, és ezek látszatát általában az "erőszakos, agresszív" szemetek keltik, nem pedig a rendes jófiúk. Az a megoldás, hogy gyűjtesz magadnak önbizalmat és összeszeded magad.
2012. jún. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2012. jún. 18. 07:40
 7/19 A kérdező kommentje:
Eddig nem találtam meg a hozzám való nőt,az lehet a probléma.
2012. jún. 18. 08:01
 8/19 A kérdező kommentje:
Én mindig önmagam adom,rendes,jó,kedves,romantikus,türelmes,és megértő szoktam lenni.Aztán nem írnak vissza,vagy az elején még jól megy minden,később nem írnak.Mindig így alakul.És szomorú vagyok már emiatt. :(
2012. jún. 18. 08:04
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te, nekem se jön össze és nekem is olyan rendes, kedves természetem van.Nem agresszivnek kell lenni csak dominánsnak.Te vezeted a beszélgetést, főképpen humoros vagy és kötekedős.Igen el kell játszod a csábitás játékát valamilyen szinten.Legalábbis én már öreg róka vagyok és ezt tapasztalom.Ilyenek kell legyenek a kisujjadban:táncolni tudás, magabiztosság, lazaság, merészség, kis szemtelenség.Nőtől is függ de rengeteg nőnél ezek vállnak be.Ennyi idő után úgy gondolom, hogy már nincs mit várnom, vagy ravasszá vállok vagy mindig én leszek a jófiú aki a mai világban ha nincs épp szerencséje akkor a nagy l*zer.
2012. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Még hozzá akartam tenni, hogy a nőknek egy férfi kell nem egy kisfiú és ennek a jeleit akarják látni.Ilyenek, hogy szégyenlőség, önbizalomhiány, határozattlanság mind mind szánalmas dolgok sok sok nő szemében.Hamarabb elfogadja sok nő ha cigizel meg iszol de melette erős hangú, társasági, domináns alak vagy mint azt hogy rendes, kedves de eléggé szelid és nem túl férfias viselkedésben.
2012. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!