Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztálytárs problémák?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárs problémák?!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egyik osztálytársam (fiú) és hallottam már másoktól, hogy én is neki. Most is beszélgetek vele interneten keresztül, de én szeretném elhívni valahova, de ne én hívjam el, hanem mivel utalhatnék rá hogy szívesen elmennék vele pl moziba? Mit mondhatnék vagy mit csinálhatnék?
2012. jún. 18. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne hívd el te?
2012. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hozd fel a mozi témát és azt, hogy nincs pasid.Ha nem esikle neki akkor vak a gyerek.
2012. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert lány vagyok és lehet, kicsit régies a gondolkodásom, de szerintem akkor is a fiú hívjon el. Nem szeretnék ilyen levakarhatatlan kis p*csának tűnni.
2012. jún. 18. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Most épp hülyének tűnsz.


Azért,mert ez nem a régimódi vagy nem kérdése.Régen is elmondta egy lány a fiúnak,hogy tetszik neki és akar tőle valamit és régen is is elhívták a lányok a fiúkat ebédre pl.Te meg moziba...

2012. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarod konkrétan elhívni valahova, akkor vess be valamilyen trükköt...

Pl. ha beszélgetsz vele, írd meg neki, hogy van egy tök jó film, elmennél szívesen a moziba, se sajnos nincs kivel. De ezt csak úgy mellékesen említsd meg (előtte már terelheted a filmekre a témát), ha félsz a konkrét elhívástól. Ha akar tőled valamit, biztosan felajánlja hogy elmegy veled...

2012. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!