Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, megadtátok valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megadtátok valaha olyan fiúnak a számotok, aki nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Esetleg adtatok kamuszámot?

2012. jún. 20. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemrégiben megadtam olyannak, aki nekem annyira nem jön be, de nem nagyon ellenszenves. Mondjuk, hogy semleges. Ha nagyon nyomulna, akkor úgyis leállítom.

De kamuszámot semmiképp nem adnék meg.

2012. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, soha.

Barátnőm adott meg egyszer egy fiúnak hamis email címet, de kénytelen volt, mert addig nem tudtuk lekoptatni magunkról (többször megmondta, hogy nem akar vele megismerkedni, de a gyerek akkor se tágított).

2012. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen..mert könyörgött és megsajnáltam, de nem hívott szerencsére
2012. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én halottam már olyanról, hogy valaki szánalomból adott meg számot. mivel már volt ilyen, igen, létezik ilyen jelenség, bele kell venni a pakliba.
2012. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!