Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet nála esélyem? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit láttam egy házibuliban megmondták hogy kicsoda ő, de nem mentem oda hozzá..(1 hónapja volt)...most bejelöltem fb-n de nemfogadta még el mondván hogy nem ismer...fb chaten ha kérdezek vmit(hova jár suliba stb..) arra válaszol decsak röviden...kérdeztem megint tőle vmit de már 2 napja nem válaszol...írjak neki vmit vagy még várjak?? lehet nála még esélyem vagy felejtsem el?..:s

2012. jún. 20. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy buliban láttad és szeretnéd megismerni ha nem reagál és jelöl vissza akkor meg hagyd a francba
2012. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Ha arra nem reagál pozitívan, akkor hagyd a francba, és keress mást.
2012. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
5 napja jelöltem be..azóta mindig válaszolt tegnapig....egyébként kérdeztem tőle hogy el-e fogadja a jelölést és azt írta hogy miért?..nem ismer és ismerkedni sem akar...:s nem akarom hagyni a francba!!
2012. jún. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!