Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel mennétek párotokhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel mennétek párotokhoz, ha nincsen jogosítványotok, és nincsen autótok sem, és nincsen olyan ismerős sem aki elvinne az ország másik végébe gyermekkel?

Figyelt kérdés
Taxi? vonattal nem szívesen mennék mert sok bőröndöm lenne és gyerekkel egyedül nem lenne időm mindent pakolászni anélkül hogy ne csámborogna el mellölem.Ráadásul 1 napot kéne utazni is vele tuti nem bírná ki a fiam egy helyben még ha átjárja az egész vonatot is, na meg közben az emberek is föl és le szállnak.A taxiért meg csak azt kell fizetnem amit amennyit km visz, Vagy már amikor elindul értem a helyéről már akkor bekapcsolná az óráját, és vissza fele díjat is ki kéne fizetnem amikor messzire visz és ugyan annyi időbe telik mint oda? Soha nem ültem még taxiba.És ti edgyántalán be válalnátok egy ilyen hosszú utat gyerekkel azért hogy szerelmeteket lásátok+ látatlanba odaköltözzetek hozzá? Mert ha ő rajta múlik akkor csak halogassa.Félnék a fogadtatástól és egy rossz viszonyban lévő kapcsolatot hagynék itt érte és nincsen hová utána már vissza jönnünk .

2012. jún. 21. 08:35
 1/10 DiMalto ***** válasza:
nagyot kockáztatsz.....én más módot keresnék a problémára!!!
2012. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy úgy akarsz odabútorozni valakihez, hogy az illető nem is tud róla? Uramteremtőm....
2012. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit... Kockázatos, nagyon kockázatos. Semmilyen ismerősöd, vagy barátod nincs aki elvinne odáig?
2012. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ba_d meg. Erre innom kell még egy kávét...
2012. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Okééé... összegezzük: van egy sz.r házasságod/kapcsolatod, meg egy olyan szeretőd (?) akit még nem is láttál, és vaktában akarsz úgy odaköltözni, hogy erről nem beszéltél vele. Plusz kisgyerek.


Na ezt mondjuk sürgősbe felejtsd el. Ha a szerető nem akarja, hogy odamenj, akkor MIAF.ASZNAK mennél oda???? Ba.zdmeg anya vagy, gondolkodjál már egy kicsit felelősségteljesebben.

Egyébként:

Szülőkhöz, barátokhoz nem lehet menni, ha mindenáron menni akarsz?

Ha nem, akkor pedig: munka és albérletkeresés, még ez is jobb megoldás, mint amit itt kifantáziáltál magadnak.

2012. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ne is haragudjatok de itt szó nem volt arról hogy a srác nem akarja hogy odamenjek , ő mondta nekem hogy menjek én. És odaköltözésről is beszélünk elég gyakran. Csak ő az akinek bonyolult hisz még a pénzhez sem ért a magyar forinthoz persze hogy meg van ijedve. Nekem ilyenekkel nincs gondom,+ akinek meg kellene tennie nagyobb utat az ő lenne mivel Ukrajna szélében él , én meg magyar ország közepén. a lényeg hogy vár. Nem pofátlankodnék oda ha nem szeretné.
2012. jún. 21. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:

menj repülővel..... Mégis mivel mennél? Kibir az a gyerek 1 napot a vonatban. Ez 1 fontos döntés,ha elmész és tetszik,akkor már úgysem jöttök vissza. Nemtudom mit kell problémázni ilyen hülyeségeken. Busz,vonat,mitbánom én, menjetek gyalog. Mekkora a gyerek?



18F

2012. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én most néztem az interneten olyat hogy lehet bérelni autót +sofőrrel és csak nem annyiba kerül mint a taxi és ráadásul egyszer be és egyszer ki kell pakolni a sok bőröndöt és gyorsabb is.És nem áll meg minden km en mint a vonat vagy busz, és 3 éves a gyerekem.
2012. jún. 21. 10:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig a vonat lenne a sokkal olcsóbb és egy gyereknek lehet, hogy nem olyan rossz, mint egy autóba bezárva lenni.


A taxi határon át nem fog vinni az tuti. Eleve nem is mehet taxi jelzéssel határon át, mert oda már nincs engedélye.


Pláne nem Ukrajnába. Ahol szétszívatják a magyar rendszámos autóst.


Ilyen esetekre találták ki a vonatot.


Amúgy Ukrajnába költözni nem egy nyerő ötlet, nagy a nyomor, szegénység, munkalehetőség meg annyi sincs, mint Magyarországon. Egészségügyi ellátás nulla szinten van a magyarhoz képest. A gyereked oktatására sokkal rosszabbak kint az esélyeitek.


Ráadásul ha a gyereked apjának beleegyezése nélkül nem viheted ki a gyerekedet sem. Neki is bele kell egyezni, elvégre közösen gyakoroljátok a felügyeleti jogot.


Összefoglalva: buta ötlet ez a részedről.

2012. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem nincs az a taxis aki téged elvisz az ország közepéről az ukrán határig vagy meddig. Ha meg mégis, olyan irdatlan pénzt kéne fizetned, amihez még hitelt is vehetnél fel.

Legegyszerűbb a vonat, hisz ott a bőröndnek is van hely, mászkálni is lehet, esetleg ha kell, akkor wc is van. Egy utat kibír a gyerek, ha ennyire rossz a helyzet.

Vagy írd be google-ba h útitárs, és keresgélj a honlapok között. Ezeken kiválaszthatod h melyik városból akarsz indulni, és kiírja h a bizonyos napon kik hova mennek abból a városból, akik regisztráltak persze. Ha szerencséd van, vki lehet h épp oda megy ahova Te szeretnél. Ráadásul elég szolid árakat szoktak kérni benzinpénznek.

2012. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!