Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesti Romkertben volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti Romkertben volt tegnap valaki? Milyen hely? Randi miatt kérdem.

Figyelt kérdés

Elvinnék egy lányt randizni, ajánlották a Romkertet. Elég drága, de az belefér. Viszont nem ismertem, ezért tegnap elmentem megnézni, de 11kor ott alig volt valaki.

Később lett jó buli? Tele szokott lenni? Arra számítottam, hogy nincs nagy tömeg, de azért van sok ember, lehet táncolni, stb. Kihalt volt.


2012. jún. 22. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Randin szórakozóhely? Nekem ez elég fura, akkor már inkább kávézó vagy teaház. Bocsi nem tudom ez a Romkert micsoda még nem vagyok pesti :)
2012. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már többedik randi, klasszikus kávéház, séta, stb már megvolt és beszéltük, hogy táncolnánk egyet.
2012. jún. 22. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
társastánc klubok?
2012. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább menjetek akkor az Ötkertbe vagy a Dobozba,ott többen szoktak lenni.
2012. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!