Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora az esélye, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy az első randin szóbajöhet/megtörténhet a szex?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha normális kány akkor semennyi Qurton menj akkor egy prostihoz
2012. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
napról napra nagyobb.de amúgy a lánytól/fiútól függ a dolog.de mondjuk mivel ez a kérdés benned is felmerült,te vevő lennél ilyenre úgy látom :D
2012. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha ford mustangal mész akkor nagy
2012. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22:37 gondolod, h arra a csotrogányra buknak a csajok? -.- mellesleg fogadjunk,hmég sosem volt csajod és keserű a szőlő
2012. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint a pénz és kocsi nagyon jó csali, na meg a gitár :D koncertezés közben mindig van egy-két csaj aki VIP-s lesz
2012. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem valami nagy azt be kell vallani, de az a 1% is valami :-D
2012. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát barátom te még nem találkoztál igazi plázacicákkal, akik a fiatal lányok legalább 30 %-át kiteszik.

nekik tényleg csak a fészekrakó ösztön számít. tehát kocsi, pénz.... nézz már szét ember.....

2012. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pontosan 50%.

Vagy megtörténik vagy nem. :D

2012. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne jöhetne szóba a szex? Szeretek lányokkal szexről beszélgetni, persze normális hangnemben, nem kiéhezett lúzer-módjára. Ha pedig kölcsönös a szimpátia, akkor miért ne lehetne szex is az első randin?
2012. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ilyen kérdést nem itt kell feltenned. A válaszadók többsége véleményem szerint csak fejben tudja a dolgokat, gyakorlatban már kevésbé.

Mindig jót mosolygok a hasonló kérdések utáni hozzászólásokon :)


Naszóval:

Megfelelő dumával, határozottsággal bármi elérhető.

Én háromszor voltam olyan helyzetben, hogy az adott lánnyal akkor találkoztam először és mégis összejött a dolog.

Itt most ne szórakozó helyekre gondolj, ahol a nők többsége ribanc. Megnyugtatásként mondom, hogy egyik lány se volt "k*rva" akivel ilyen módon dolgom volt.

A mai napig jóban vagyok velük és idő közben megismertem őket. HATÁROZOTTAN KIJELENTHETEM, hogy egyik se ilyen típusú lány.


Szóval én állítom, hogy összejöhet. Abban az esetben, ha határozott vagy, jó a dumád (és itt most ne csajozós szövegre gondolj, mert NEM LÉTEZIK CSAJOZÓS SZÖVEG! egyszerűen csak humorosnak, érdekesnek, és meghökkentőnek kell lenni) ha jó a megjelenésed, és a legfontosabb: ha a lány már nem szűz.


A többi hozzászólónak üzenem, hogy lepontozni nem kell, azért mert más véleményen vagyunk. Qurton kérdésére válaszoltam, így az értékelés is az ő feladata.

2012. jún. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!