Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26 éves nő hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő hol ismerkedjen Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó. Szegény nagyon szerencsétlen a szerelemben. A "gond" az, hogy jó nő. Csinos, ad magára, mindig jól néz ki, ennél fogva a pasik azt gondolják róla, hogy csak "arra" jó, meg hogy elég neki a felszínes társaság.

De barátnőm nagyon értelmes lány, figyelmes, érzékeny, élénk, vibráló személyiség, sokkal több, mint amennyit gondolnak róla, és nagyon szeretne már maga mellé egy intelligens, komoly férfit, akivel tervezhet.

Hol ismerkedjen?


2012. jún. 24. 11:11
 1/8 Hole Hunter ***** válasza:
Ismerkedni mindenhol lehet. A sok "csak arra jó"-ból fog kikerülni előbb-utóbb a megfelelő. Válogasson csak! Sok sikert! Üdv.
2012. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menjen ki Sóstóra, ücsörögjön esténként egy padon olvasgatva, vagy csak nézelődve. Valaki tuti meg fogja szólítani.


Vagy: egyedül strandra, clubbokba, na az 100%, hogy felszedi valaki. :)

2012. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy most van/volt a Sóstó feszt. Ott nem tudott ismerkedni? Mellesleg a Sóstónál tudok egy jó éttermet! :)
2012. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es: Na, ezzel van a baj. "Tuti, hogy felszedi valaki". Nem azt akarja, hogy felszedjék, hogy kikezdjenek vele, hogy flörtöljenek vele, hogy megfektessék. Kapcsolatot akar.

És ennek fényében szerintem a klubozás sem valami jó ötlet, ott nehezen alakul ki normális kapcsolat.

A válogatás megoldás lenne, persze, de már jó párszor megégette magát, és érthető módon nem szeretne éveket vesztegetni arra, hogy próbálgassa, hogy "vele sem jó, vele sem jön össze, ő sem azt akarja, amit én...", hogy átverjék, összetörjék a szívét.

Az viszont tényleg nem rossz ötlet, hogy ilyen szép időben kiülhetne csak úgy olvasgatni. Talán ha könyv van a kezében, nem gondolják majd a kigyúrt bunkók, hogy üresfejű baba - amúgy nem is az, és tényleg szeret olvasni.

Ja, meg a Sóstó Feszt sem rossz ötlet. Ajánlani fogom neki, köszi!

2012. jún. 24. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezért nem öltözködök nőiesen.Ezt neki is javaslom.Legyen önmaga.
2012. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ASOT ***** válasza:
100%

ohh, szóval kiírtad :))


mit is mondtál, van a közelben valami nagy bevásárlóközpont?

manapság itt érdemesebb...sokáig nézelődik elmegy akár naponta egy kifliért, és ha talál olyat akkor jajjj levennéd azt nekem onnan föntről.


Namost körbenéztem kicsit :)

akad Tesco, Spar, Aldi, Praktiker, Media markt, vagy esetleg strand itt ha nem is talál normálisat, de legalább pihen is, és barnulgat is.

2012. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A főút szélén.
2012. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló: de hát ő úgy nőiesen önmaga, olyan ruhákban érzi jól magát. És nem kell k*rvás cuccokra gondolni, csak szimplán nagyon csinos, és ha felöltözik, baromi jól néz ki. Úgy érzi jól magát. Nem tudom, az mennyire lenne megoldás, hogy "öltözzön slamposabban"... Ez olyan, mintha pl rám, aki alapvetően sportos és fiús vagyok, elegáns, nőies göncöket aggatnának - mintha ruhatárat cserélnénk bnőmmel. Nem örülne egyikünk sem, mert nem a mi világunk lenne.


ASOT :), jah, hátha szerencsénk lesz, bár eddig nem úgy tűnik :P. Bedobom majd neki az ötleted, hogy menjen el ilyen helyekre, van abban ráció, amit mondasz.


Utolsó: te meg egy p*cs vagy. Ha meg nő lennél - amit kétlek, de tegyük fel -, akkor bocsánatodért esedezem: p*csa vagy.

2012. jún. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!