Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megállítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megállítani a folyamatot, mikor érzed, hogy szerelmes leszel?

Figyelt kérdés
teljes agyrém
2012. jún. 24. 20:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
lehet, hogy át lehet vetíteni még gyorsan valaki másra??
2012. jún. 24. 20:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehetetlenség parancsolni az érzésnek.
2012. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, én hirtelen az öreganyámra vetítettem. Na jó. Komolyan? Az a helyzet, hogy örülj szerintem, hogy még érzel ilyen szerelmet bárki iránt is. Én már azt se tudom, az igazi életben mi az.
2012. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem lehetetlenség, még az elején, aztán már igen, azért kérdezem. Valószínű el kéne őt kerülni, csak nem lehet.
2012. jún. 24. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem szerelmes vagyok egy lányba. Most tudtam meg viszont,h újra összejött az exbarátjával.:/// Úgyhogy megszakadt a szívem.
2012. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy ha arra gondolsz hogy ne gondolj rá akkor rá gondolsz xD

de amúgy simán meg lehet állítani, észérvekkel meggyőzöd magad, hogy nem lenne jó és akkor elmúlik, persze elkerülöd, de nem ezzel foglalkozol folyamatosan szerintem megoldható.

2012. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne (30N) :(
2012. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meglehet, amikor megtudtam a csajról, hogy csak szórakozott velem és valójában csak pénzért dugatja magát meg drága ruhákért, egyből kiábrándultam belőle. Na, ugye milyen könnyen megy ez?! :-)
2012. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vedd észre a rossz tulajdonságait is és mondogasd emgadban hogy utálod a lányt s ha rá gondolsz akkor mindig terel a gondolatodat más irányba.. legalább is én így sinálnám
2012. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajna nem :)

Neked miért kell megállítanod a folyamatot??? Van vmi ami akadályozza hogy ketten boldogok legyetek? A másik fél tudja mit érzel? Ha igen kölcsönös az érzés?

2012. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!