Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lett az önbizalmammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett az önbizalmammal?

Figyelt kérdés
Nemrég még 4 lánnyal is össze tudtam volna jönni még csak nem is izgultam amikor beszélgettem velük mint ha átlagos lenne.Erre most rá 2 hónapra 1 lánnyal szeretnék összejönni és semmi önbizalmam sincs baromságokat beszélek össze vissza neki.Mit tanácsoltok?

2012. jún. 25. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az a 4 lány nem mozgatott meg benned úgy igazán semmit, ezért laza voltál velük, ez az egy pedig jobban tetszik, és talán bele is tudnál esni, ezért zavarban vagy mikor találkoztok.
2012. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából az a probléma a világgal,h ha valaki tényleg tetszik neked,akkor az illető pont ezért ábrándul majd ki belőled.:S
2012. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy.
2012. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont van 1 nagy problémám megemlítettem hogy baromságokat beszélek próbáltam önmagamat adni ami szerintem neki nem tetszett nem nagyon beszélünk már mit tegyek? :(
2012. jún. 25. 13:42
 5/6 anonim válasza:
Lehet,hogy nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem nem jösz be neki. Ha így lenne, észrevette volna, hogy azért bénázol, mert tetszik. Mivel ez is hidegen hagyja, szerintem neki max érdekes vagy, és legyezgeti a hiúságát, hogy udvarolsz.
2012. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát az már nekem mindegy már kezdem amúgy is elfelejteni :/
2012. jún. 28. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!