Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a randin?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tapasztalt a randizásban, legutóbb, amikor elkezdtem valakivel randizgatni és beültünk kávézóba, elmentünk fizetős helyekre mindig úgy jött ki, hogy én fizettem (lány). Nem is zavarna a dolog, de nem csak az én részemet fizettem, hanem az övét is, mivel szóba sem jött, hogy szándékozna-e fizetni, felhozni meg nem akartam, hogy ugyan már fizess te, mert az mégis milyen :) (azóta vége a "kapcsolatnak", bár nem ezen múlt).. Minden fiú elsunnyogja a fizetést, vagy azért van olyan, aki fizet a lány helyett? Igazából én úgy tartom normálisnak, ha egyszer én, egyszer ő, nem az a probléma ha nekem is kell fizetni, de ha már mindent az szerintem kicsit abnormális. Szerintetek?
2012. jún. 25. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
"mindig úgy jött ki, hogy én fizettem" - Ez hogyan? Írnál 1-2 példát?
2012. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
pl egyik alkalommal egy kávézóban közölte, hogy nagy pénze van és elő sem vettem a tárcáját, én meg már cikinek tartottam, hogy ott állt a pincér, várva hogy valaki fizessen, így kénytelen voltam én..
2012. jún. 25. 12:20
 3/20 Robi.88. ***** válasza:
77%
Általában illik a pasinak felajánlani, h fizet, én fel is szoktam, de ha a lány mondja h pl most ő akar akkor szoktam hagyni, de tényleg az lenne a normális ha mindkét fél kiveszi a részét az ilyen alkalmaknál.
2012. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az első pár randin fizessen a fiú, utána már lehet osztozkodni. Sosem voltam olyan randin, ahol a fiú elsunnyogta volna a fizetést.
2012. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
Ällatalaban az esetek 99 % ba a pasi szokott fizetni :D ham ar el megy 1 novel valahova 23 F
2012. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Ez gáz!

Mármint a pasi. Az írott hagyaték szerint az első randin MINDIG!!! a pasi fizet. Utána lehet közösködni. De az íratlan szabály az első 3-5 randi tartozásának rendezésére szólítja fel a pasit! Szóval az első randin mindig a pasi fizet! Ha nem, akkor többet szóba se állj vele :)

És, nem minden pasi sunnyogja el, csak az ingyenélők. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Egy kis odafigyeléssel, ezt az első beszélgetés alkalmával ki lehet szűrni...:)

2012. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Én a második randitól szoktam fizetni a saját dolgaimat. De pl. a mostani barátom már az első randin jelezte, hogy akkor felezzünk. Mondtam, hogy jó, persze, nem azon a 2ezer forinton fog múlni a boldogság.

De ez, amit írtál gáz. Ha csak nagy pénze van, akkor azt mondom, hogy áhh, ilyenkor már biztos tudnak visszaadni (ha az előző randin te fizetted mindkettőtök számláját)


24/N

2012. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Nagy pénze volt ezért elő sem vette a tárcáját:D Ez durva azért egy első randin:D Én azt csináltam volna, hogy megkérem a pincért ezek után, hogy számolja már külön az én fogyasztásomat, a csávóval meg rendezzék le ahogy akarják. Természetesen a pincér busás borravalót kapott volna. Fizetés után pedig még talán el sem köszöntem volna attól a bunkótól.
2012. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Robi.88. ***** válasza:
55%
Amugy az a gáz h egyre tobb ilyen ingyenélorol hallok... szal nem csak nők között vannak olyanok akik lehuzzak a masikat hanem egyre tobb pasi is...
2012. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Én amikor az első barátommal jártam (15 évesen), az első randikon mindig ő fizetett, nem akartam mondani, hogy fizetek én, olyan fura lett volna... Most úgy megy a dolog, hogy mindenki a SAJÁT!!! részét fizeti ki. Így fair.
2012. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!