Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vihet egy lány "randira"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vihet egy lány "randira" egy fiút?

Figyelt kérdés
Egyik ismerösömmel fogok találkozni, régóta ismerjük egymást, és lehet lesz belőle valami. Este fogunk találkozni és szeretném elvinni valahova. Étterem, mozi, kávézó, kilátó ilyenek kilőve, mert mégse fizethetek én, a látványosságokat már ismeri, és messze is vannak. Egy panel lakótelepen lakunk. Felhozni nem akarom. Nem tudom mit lehetne csinálni. Leülni egy padra az kicsit unalmas. Valakinem nem lenne ötlete? Megköszönném! 22 L

2012. jún. 25. 16:47
 1/3 anonim válasza:
Akkor úgy tűnik,neked kell felmenni hozzá... :)
2012. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Énsem akarok felmenni hozzá.
2012. jún. 25. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
mert mégse fizetek én HÁT IGEN JELLEMZŐ Tipikus
2012. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!