Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk-Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régóta beszélek es bejön,elég félénk meg még igazi kapcsolata sem volt és annyit még nem beszélt lánnyal,mint velem.A legutóbbi beszélgetésünkkor viszont megjegyezte,hogy a lányok szeretik ha bántják őket.Kérdezem ezt mégis hogy?Erre pl ő is leszar engem mégis bevállik...

2012. jún. 26. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki te, hogy mit szeretnek a lányok, főleg te mit szeretsz.
2012. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a kérdésre pedig: szard le te is őt, és nézd meg, hogy "beválik-e" vagy sem...
2012. jún. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sztem vágj vissza, avval amit ő csinál. próbáld kicsit "leszarni".
2012. jún. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ez volt velem is..1 évig.. nekem hatott akkor :)
2012. jún. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ezt gondolom arra értette, hogy a legtöbb lánynak azok a fiúk jönnek be, akik le sem sz*rják őket, bunkó parasztok. A rendesebbeket meg a lányok sz*rják le. Ezt ezek a lányok szinte észre sem veszik és jön a sok "meg akarok halni :(" meg "nincs értelme élnem, ha nem lehet az enyém </3" kiírások Fb-n. Miután túltették magukat, mit sem tanulva, újra beleesnek ugyanabba a hibába. Nos, de visszatérve, ebből arra következtetek, hogy Ő a rendesek közé tartozik. Ha te nem ilyen vagy, amit én most leírtam, szerintem közöld vele, hogy ácsi, ez nem mindenkire igaz.
2012. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
De viszont, ha ez a "taktikája" akkor ő is egy bunkó paraszt, és nem érdemes vele foglalkozni. /Előző/
2012. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én a normálisabbak közé tartozom:D
2012. jún. 26. 23:18
 8/11 anonim válasza:
Nos, akkor hajrá:D
2012. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ha ezt mondja,hogy leszar engem?
2012. jún. 26. 23:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor miért beszélget veled?
2012. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!