Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lepattintott egy zsidó lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepattintott egy zsidó lány, mert azt mondta, hogy nem lehetek vele együtt, mert nem vagyok zsidó. Miért ilyen velem, ők különbek nálam vagy miért mondta ezt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
inkább nem írok semmit. sokan ebből is értik, mi a hézag
2012. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Örülj neki, egy zsidó úgyis csak a pénzedre hajtott volna!
2012. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
38%
Nagy ám a pina hatalma... de zsidóval akkor se !!! :D
2012. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eddig tök jól elvoltunk, meg minden, de mikor oda kerültem volna, hogy szeretkezhettünk volna, akkor elutasított, mert nem vagyok zsidó. Akkor miért nem mondta el már az elején, hogy nem lehetek majd vele, mert nem zsidó származású vagyok és miért baj az, hogy én magyar vagyok? Kevesebbnek kéne éreznem magam náluk?
2012. jún. 26. 23:30
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
ne érezd magad kevesebbnek, semmi pénzért sem!!!!
2012. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Biztos az volt a baj, hgoy nem elég sima a fejed. Tripla blade-t kellett volna használnod.
2012. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha vallásos zsidó akkor nem teheti.. ennyi az egész
2012. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A vallása nem engedi, hogy olyannal legyen, aki nem zsidó. Ennyi.
2012. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtobb vallas, koztuk sok kereszteny iranyzat is tiltja a mas vallasuakkal valo szerelmi kapcsolatot. Ennyi. Senki nem kulonb nalad, csak o tartja a hagyomanyt te meg mar nem.
2012. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

A Talmud Szentkönyv szerint, a zsidó vallású emberek nem házasodhatnak és nem alakíthatnak ki kapcsolatot, általuk alacsonyabb rendűnek vélt emberekkel.

A vallási könyv szerint pedig, minden gój(aki nem zsidó vallású) alacsonyabb rendűnek számít.

Ha áttérsz és zsinagógába jársz, lemetélik a fitymád stb. akkor lehetsz a lánnyal. Ez náluk szent írás, ez van.

2012. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!