Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék kedves srácokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kedves srácokkal ismerkedni? (lehetőleg nem neten)

Figyelt kérdés
mert ugye az egoista barmokkal egyszerű,hiszen nekik akkora egójuk van hogy simán odajönnek mert nem érdekli őket ha visszautasítom, de a kedves talán zárkózott srácokkal hogyan lehetne megismerkedni anélkül hogy nyomulásnak vennék?(nekem is időbe telik megnyílni)
2012. jún. 26. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Észre kell őket venni.

2. Jeleket küldözgetni.

3. Beszélgetni.


Egy egoista barom.

2012. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig én itt vagyok..
2012. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig erre jó a netes ismerkedés. Tudtok beszélgetni, megismerni egymást, és ha úgy érzed találkoztok.

Élőben ha jól jönnek ki a dolgok akkor sem tudtok általában 1-2 óránál többet beszélgetni, és ez lehet egyikőtöknek sem elég, hogy megnyíljatok a másiknak.

2012. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szerintem nem lakunk egy helyen. De ellenkező esetben szívesen megismerkednék veled.


I'am not lenni egoista.

2012. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem azt kérte, hogy kínáljátok fel magatokat nyomorékok, hanem hogy tanácsokat adjatok.


Rátérve a kérdésedre. Észre lehet azt venni, hogy ki az aki rámenős barom, és ki az aki inkább szerényebb stb. A legkönnyebb, ha kiszúrsz valakit, akkor odamész egy olyan barátnőddel vagy ha te dohányzol, akkor te odamész és kérsz tüzet, ha nincsen nekik, akkor rájuk mosolyogsz és megkéred, hogy tudnának szerezni neked valakitől, és ha normális akkor fognak. Onnantól meg lehet beszélgetni.


Annyi minden szitu van, amit ki lehet használni, hogy ne tűnj ribisnek. Csak azt kell szem előtt tartani, hogy ismerkedni, barátkozni akarsz, nem pedig szexelni, és ennyi.

2012. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen találkoznék veled, nem vagyok egy nyomulós tipus, de egy beszélgetésből sok minden kiderül, én se vagyok a netes társkeresés híve, de kiindulásnak jó. Hány éves vagy, merre fele laksz?

24/f

2012. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Miután 186 cm vagyok,küzdősportolok és az egyik egerősebb fiú vagyok az évfolyamon,nem nevezném magam nyomoréknak..2. voltam (16/f)
2012. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez szerintem részben baromság. (már bocs)

szörnyen sajnálom hogy téged csak "az egoista barmok" szólítanak le.


speciel engem sem érdekel ha visszautasítanak (próba cseresznye) de attól még nem vagyok egoista.


Sőt inkább túl közléken vagyok mikor ismerkedek.

És pont emiatt visszautasítják a közeledésem.

de hát a nők bonyolult gondolkodását képtelenség megérteni.



Ha egy srác leszólít egy lányt akkor biztos bunkó és ki akarja használni, ha visszahúzódó akkor túl szerény és kisgyerekes, nem igazi férfi.

2012. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ripedon19 az a baj barátom, te nem fogod a poén részét, én nem kínáltam fel magam, pusztán jeleztem, neten is lehet ismerőst találni, lehet talizni, és ha nem tetszik az illető, lehet lemondani, vesztenivaló nincs...


Mellesleg rengeteg önbizalomhiányos, zárkózott ff van M.o-on.


18/f

2012. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egoista barom, és kedves. A kettő nem zárja ki egymást.

Mindenki megérdemel 5 percet, hátha túl hamar ítélted meg.

2012. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!