Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak barátnőt hamar?

Figyelt kérdés
Ősztől kezdem a gimit és elhatároztam, hogy nem leszek lúzer és egy lányt megszerzek az osztályból. Általánosban nem voltam épp az osztály középpontja, de szerencsére egyik régi osztálytársamat se vették fel oda ahová engem, úgyhogy egy itt végre teljesen más lehetek majd. Nem felvágni akarok vele de azt akarom, hogy nekem legyen először barátnőm az osztályból. Tetszik is a lány, de ő még nem tudja, hogy osztálytársak leszünk. Nincs barátja és viszonylag csendes facebookon. Nem jelöltem még be, annyit tudok csak hogy megy a gólyatáborba ahová én nem igazán akarok menni. Mit tanácsoltok, hogy mit csináljak majd? Hogy szólítsam meg a suliba? Vagy előbb kéne? Adjatok légyszíves valami tanácsot, tervet.
2012. jún. 28. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátkozzál vele össze, ha meg az osztársad lesz akkor meg könnyű dolgod van hiszen együtt leszel vele minden suli napon. Viselkedjél normálisan, rendesen. De ha mennél a gólyatáborba akkor már ott is előbb össze ismerkedhetnétek.
2012. jún. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy majd megyek, bár semmi kedvem hozzá, viszont ha nem akarok úgy járni, amint általánosban, akkor jobb ha megyek.
2012. jún. 28. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akkor vagy luzer ha nincs bnod... Az sokkal nagyobb luzerseg ha nem mesz a golyataborba. Szeptemberben mindenki arrol fog beszelni, baratsagok szuletnek, klikkek alakulnak ki, teged meg nem fognak ismerni, ugy baromi nehez lesz nem luzernek lenned, sokkal nehezebb ugy beilleszkedni. Igenis menj el, kezdd ezzel a fejlodesed, ne egy baratnovel.
2012. jún. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A lényeg az, hogy nem kell erőltetni...Ha annyira nagy súlyt teszel mgadra, hogy neked mindenképpen barátnőd kell szerezni, valószínűleg nem fog sikerülni. Nyugodtnak kell lenni, és kiegyensúlyozottnak. Egyszerűen annyit kell tenned, hogy megszólítod a lányt, és megmondod neki, hogy nem lenne-e kedve esetleg elmenni veled valahová. (Mondjuk bementek a plázába kicsit nézegetni, aztán sétáltok kicsit valahol, vagy csak szimplán leültök egy padra beszélgetni stb...) Nem kell tehát nagy dolgokra gondolni. A lényeg az, hogy figyeld meg, mennyire passzol hozzád, hogy a gondolkodása hasonló-e a tiédhez. Mert ha nem, akkor szerintem el lehet felejteni. Ha hasonlóak vagytok egymáshoz, és jólérzitek magatokat együtt, akkor úgy gondolom, megvan rá az esély, hogy alakuljon a dolog. Én is így jöttem össze a mostani barátnőmmel.


Sok sikert!

2012. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk... Örök érvényű tanács, mert ameddig jó, addig jó, de aztán akár évekig kerülgetni... Az már húzósabb...
2012. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Namármost. Csak tanácsokkal és személyes tapasztalatokkal tudok szolgálni, tervekkel nem.

1. Az a tapasztalatom, hogy egy teljesen új közegbe kerülve előbb utóbb felveszed azt a szerepkörödet, amit az előző társaságodban töltöttél be. Nagyon drukkolok neked, mert nem lesz könnyű kitörni, de abban igazad van, hogy minél hamarabb kell alkotni valamit, mert aztán egyre nehezebb lesz.

2. A gólyatáborba menj el. A legfontosabb, ha nem akarsz szociális hátránnyal indulni a társaságban.

2012. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenned a gólyatáborba. A feladatokban vegyél részt, lehetőleg irányítóként, legyenek hozzászólásaid, ötleteid a közös feladatokhoz, de ne utasítgass.

A lánnyal barátkozz össze. De én is csak azt tudom mondani: házi nyúlra nem lövünk. Neked lesz kellemetlen, ha később szakítotok és nap mint nap látod kell.

Az osztálytársak epés megjegyzéseiről nem is beszélve. Am sem az a menő csávó, akinek van barátnője az osztályból. Lehet barátnőd a sulin kívül is, hiper gyorsan el fog terjedni a társaid körében, hogy XY-nak van barátnője. :D

2012. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!