Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok nekem szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem szerelemre utaló dolgokat mondani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos hogy belezugtam-e a srácba nem ismerem ki az érzéseimet.

Milyen az ember ha szerelmes?(voltam már az nem is 1szer de most félek ettöl az érzéstől.)


2012. jún. 28. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor meglátod benedvesedsz
2012. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Há elkalandozol, és rá gondolsz, akkor akaratlanul valamit csinálsz: pl. megigazítod a hajad, elmosolyodsz, megsimogatod magad. Ez nem mindenkire igaz.

Az is lehet, hogy tobbszor elolvasol egy tole kapot sms-t, újraélsz egy beszélgetést. Vagy vágyak: szeretnéd érezni az illatát, megérinteni, vagy csak simán, hogy a kozeledben legyen.

2012. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első: EZ ÚGY AHOGY VAN HÜLYESÉG.

Kérdező: Írd meg privátba, hogy miből gondolod, h szerelmes vagy. Aztán megírom, hogy lehet-e szerelem. De csak ha akarod.

2012. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abból, amit privátban írtál, én azt mondom, hogy tuti szerelmes vagy. Nem tudom, hogy nem veszed észre magadon, de biztos, hogy tetszik neked. Azok után, amit leírtál, nem érzed, hogy ő a kiválasztottad? Mert én érzem a te leveledből. Ez nem lecseszés akart lenni, csak elég furi, hogy ennyire nem ismered magad, illetve az emberi természetet. Lényeg a lényeg: tartsd magadnál. Sok sikert!
2012. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi xd

Az a helyzet,hogy minden erőmmel azon vagyok hogy ne érezzek semmit.Hát csak nem akar összejönni..

2012. jún. 28. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne nyomd el magadban az érzést. Egyszer beleszerettem egy osztálytársamba és sokáig tartott, de elnyomtam az érzést. Most sokminden másra hidegebben reagálok és kevésbé érintenek dolgok. Ha elnyomod nem csak ezt, hanem más érzéseket is elnyomsz. Adj a lelkednek szabadságot (ne csak a testednek). Második voltam.
2012. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!