Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Testi vonzalom van koztem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi vonzalom van koztem es egy nos ferfi kozott, mindketten egymasra vagyunk kattanva, de nem akarok szeretove valni, se donteni, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szerető lenni akkor uralkodj magadon.
2012. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi értelme annak, hogy másét elrontod azért, hogy neked jó legyen?
2012. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most lehet,hogy ribinek tartotok,pedig nem vagyok,de én is a babája vagyok egy embernek(addig biztoson,amíg valakinek ki nem mondom az igent.)
2012. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

figyelj, van gyereke a pasinak? te hány éves vagy? ha esetleg nincs gyerek, és korban is passzoltok, lehet ebből még komolyabb is. akár el is válhat. milyen kapcsolatban vagytok? régóta ismered?

bocsi a sok kérdésért, csak próbálom átlátni, és segíteni... :)

2012. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van gyerek..sajnos. De ez egy "eroltetett" hazassag mivel teherbe ejtette a not, s el kellett vegye, ok kulon alszanak meg minden, valni is akartak csak a gyerek miatt maradt mellette. En 20 vagyok, o pedig 26. Kb fel eve ismerem, s sokat beszelunk. De persze tudom, hogy nem helyes, csak az a gond h mindig ra gondolok...s o is nagyon surun keres...el nem tudok kepzelni ennel hulyebb helyzetet.
2012. jún. 28. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha mégis elválnak,véletlenül se érezzed,hogy miattad,mert az rohadt érzéslehet.Különben nem hiszem,hogy egy feleség egy gyerekkel sokáig magához láncolhatja,távozik a férfi,ha igazán menni akar.
2012. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat ez az. O is mondta h orokke nem mehet igy. De most meg helyzetben vagyok. Amugy kosz,hogy egyaltalan tanacsot adsz, velemenyt.:)
2012. jún. 28. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ha nem tudod elfelejteni, akkor be kell érned azzal egyelőre, hogy a szeretője vagy, nincs abban semmi rossz, ha 2 ember tetszik egymásnak és örömöt is okoznak egymásnak:) hátha beléd szeret és sürgeti a válást is.
2012. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ebben remenykedek en is. :)
2012. jún. 29. 07:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is.... Szeretője vagyok egy 28 éves házas, kisbabás pasinak... elég fos helyzet, őrlődök én is vajon mi lesz... Sok sikert neked:D
2012. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!