Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac akit nagyon reg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac akit nagyon reg szeretek,de o csak baratkent erez irantam es olyasmit irt ki a statusba h: "szeretlek, szeretem, teged szeretlek, felejteni lehet olyankor amikor szerencse ellenere rad eroltetik tavaszi lelkek keserveset". Mit jelent?

Figyelt kérdés
allitolag van vmi koze hozzam,de azt akarja h magam jojjek ra a megfejtesre,annyit mondott h valami erzelmi lenyege van a szovegnek....nem tom mire gondol,talan ti meg tudjatok fejteni:D:D
2008. ápr. 30. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy legyen férfi és ne ilyen csulás módon közelje, amit szeretne neked mondani.
2008. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyetértek az elözö válaszadoval.
2008. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

amúgy ha nem tévedek remélhetőleg!!! tetszel neki de ő még nem tudja biztosan, hogy neked is bejön... (és persze ne félj tőle...)már mint a fiútól...

amúgy én is fiú vagyok ez valami költői beszéd lehet szeretek fejtegetni...

2008. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat koszonom a valaszokat...es tenyleg koltoiesen fogalmazott,nem is gondoltam hogy o is tud ilyen koltoies lenni:)es amugy tudja h szeretem,tobbszor is celoztam mar es volt egy eset mikor csokoloztunk is,de akkor is azt mondta h baratkent fog tovabbra is erezni irantam,talan most megvaltozott,nem tudom,de nagyon remelem h komolyra fordulnak a dolgok:)
2008. máj. 2. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, ha már eljutottatok a csókig akkor nem hiszem hogy barátként tekint rád. biztos hogy észrevette a nőt benned (hacsaknem részeg volt az más tészta. ) szerintem az után a csók után megijedt, és most talán már enged... :))
2008. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem volt reszeg;))
2008. máj. 7. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!