Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jön össze a csajozás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jön össze a csajozás és már minden lehetséges csajnál beprobálkoztam de nem sikerült! Valami csaj vagy tipp?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
menyj oda azt bassz le neki eggyet. Vagy legyél meleg.
2012. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy anno egy tanult barátom mondta: "A világ összes nője nem lehet a tiéd, de próbálkozni kell...."

Holtbiztos, hogy még nem próbálkoztál minden lehetséges csajnál.

Ja, még egy tipp: próbálkozz másképp, mint eddig. Lehet, hogy az segít....

2012. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kösz! De én úgy értettem h minden csaj ami a környéken lakik!
2012. jún. 29. 11:15
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

"már minden lehetséges csajnál beprobálkoztam"


Valószínűleg pont ez a gond. Nőként mondom, hogy igenis érezni, ha egy férfi csak és kizárólag azért jön oda hozzám, azért "próbálkozik", mert már "minden lehetséges csaj"-jal megpróbálja...

Ez a világ legsértőbb dolga, nagyon elkeserítő, és rosszul esik!

Akit kiválasztasz, az ne az utolsó mentsvár legyen, hanem valaki, aki tényleg tetszik, akit tényleg szeretnél.


Múltkor írt nekem egy srác, és az volt a bevezető szöveg, hogy azért ír (ismeretlenül), mert nem talál magának barátnőt. Hát, köszönöm...

Hogy egy közhellyel éljek: nem leszek én a szamár, arra az esetre, ha nincs ló!


Tanulság: várj, amíg találsz valakit, aki tényleg tetszik neked, aki szimpatikus mind külsőleg, mind belsőleg. Akit tényleg szeretnél, és nem csak azért, mert "legyen már valaki".

Ha így közeledsz hozzá, azt érezni fogja, és mindjárt több az esélyed!


27/N

2012. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Megint az előző vagyok.


"minden csak, AMI"???? Ember, ilyen hozzáállással nem is lesz senkid!!!

2012. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyébként - úgy tippelem - tizenéves korosztály lehetsz...

Nem értem, amit emberi kapcsolatok címén egymássl csináltok...

Néhány hete valaki - rokon lány - monta 5 pohár valami után, hogy a nőket ( 22 éves ) ebben a korban csak a férfi f..ka és pénztárcája érdekli.

Ezzel a mentalitással meddig lehet eljutni???

Egyébként az előttem szólónak igaza van: tisztelni kell a nőket. és próbálkozz rendesen, FÉRFI módjára közeledni....

Ez nem azt jelenti, hogy idd le magad, köpködj, és próbáld meg a levegőben meghúzni.... ha érted. ha nem, az gáz.

2012. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jah, ne legyél már Barney Stinson, és amugy úgy se sikerülne az összest lányt megkapnod, mert ugye minden lánynak más az ízlése,ahogy nekünk,szóval várd a tökéletest.
2012. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kösz:)
2012. jún. 29. 12:00
 9/16 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy definiáld mit értesz csajozás alatt, illetve, hogy mi a cél az adott nővel/ lánnyal. A nőnek férfi kell, a férfi ember meg onnan ismerszik meg, hogy tudja mit akar és a szerint viselkedik.


26/F

2012. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

11:18


Ha gondolkodtál volna, akkor remélhetően nem írtad volna le ezt a hülyeséget.


Te abból indultál ki, hogy a srác aki írt neked, az bevallotta neked a bevezető szövegben a tényállást.


A kérdező sehogy sem tudatja a csajokkal, hogy azért megy oda hozzá, azért próbálkozik, mert már minden lehetséges csajjal megpróbálta. (És nem lehet az ilyesmit érezni. Nem létezik 6. érzék.) Tehát te sem jönnél rá.

2012. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!