Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap szexeltunk elsőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szexeltunk elsőnek elég sok baki volt, azóta nem jelentkezett szerintetek elfelejthetem?

Figyelt kérdés
Mármint kB. Ez volt az 5. Talink, eddig minden táli után írt mihest hazáért most meg már lassan egy teljes napja nem keres :( arra gondolok nem voltam neki jó, szerintetek? :s
2012. jún. 29. 16:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen teljeskoru komplett leiras utan , totalisan atlatjuk a torteneket.


Egyertelmu: Vege, felejtsd el

2012. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
drágám, szépen kihasznált :) csak meg akart dugni, már nem kellesz neki :)
2012. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 poiu ***** válasza:
Kevés az info! Nem mindegy, hogy fiú vagy lány létedre bakiztál, nem mindegy, hogy mi volt a baki, nem mindegy, hogy a párod tapasztalt-e. Gondolom lány vagy, ha igaz, akkor nincs baki. Miért nem hívod föl?
2012. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy az EB meccset néztétek volna.
2012. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Sztem fél ;)
2012. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Baki.. Elég sokszor kicsuszott belőlem, a rendes pózt sem találtuk ami neki lett vlna jó nekem az kényelmetlen volt

Ami nekem jó volt az meg nem bírtuk sokáig...

Igen lány vagyok, azért nem hívom fel mert igen én is azt érzem hogy csak meg akart dugni mostmar... , nem akarok kínos helyzetbe kerülni hogy lekoptasson stb, inkább várnám hogy ő írjon :s de nem ír :(

2012. jún. 29. 16:52
 7/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy és mit akartál ettől a fiútól amúgy?
2012. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
18 vagyok,
2012. jún. 29. 16:56
 9/30 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak szexet akartál akkor azt végülis megkaptad. Ha meg nem csak azt akarsz, akkor szerintem ne add oda magad az 5. randin :D
2012. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
azért egy kapcsolatban reménykedtem
2012. jún. 29. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!