Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás, mi a véleményed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás, mi a véleményed sötét és pozitív dolgairól?

Figyelt kérdés

Természetesen mindenki boldog, ha jól jönnek össze a dolgok, sokak szerint ez a legjobb rész (hat döntsék el maguk), valaki kifejezetten szereti stb


Nekem addig nincs gondom a dologgal amíg minden rendben megy, de enyhén nevetségesnek tartom hogy "ez a legjobb rész", mivel ez kiszamíthatatlan, érzelmileg veszélyes, sokszor hiabavaló, bizonytalan, illetve görcsölsz (esetleg hanysz) elötte, nem tudhatod sokszor mit kell tenned, nem latsz bele a masik fejébe, elég egy hiba és azonnal otthagynak stb


Ezek (ha ne adj Isten megtörténnek) igenis rossz, negatív dolgok, randizni nem mind jó


Nem egyszer atéltem mar hogy otthagytak engem, el sem jöttek, becsaptak, megfenyegettek, becsméreltek, kinevettek, vagy fél óran keresztül massal beszéltek telefonon, illetve közölték hogy van baratjuk és csak fogadasból jöttek el, vagy személyes egójukat szerették volna növelni stb


Egyetértetek velem abban hogy randizni gyakran nagyon nehéz, kiszamíthatatlan és sokszor negatív élmény?


2012. jún. 30. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Semlegesen állok a témához, mert én még sosem randiztam.


22/l

2012. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy az egyáltalán nem normális, hogy hánysz egy randi előtt az idegességtől. Nyilván amit leírtál, hogy otthagynak, becsmérelnek stb. az gáz, de neked is változtatnod kéne a hozzáállásodon, mert egy ennyire görcsös sráccal tényleg nem kezd az ember. Ha fél órája még otthon okádtál az idegtől, akkor képtelenség, hogy a találkozáskor derűs, vonzó, nyugodt legyél. Márpedig ezek nélkül nehéz eljutni a második/sokadik randiig.
2012. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!