Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, miért talál meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért talál meg olyan sok férfi randevú ajánlatokkal. Dolgozom, nem kell most társ, jó egyedül. Ha visszautasítom őket általában tovább próbálkoznak, mit mondjak?

Figyelt kérdés
Sok a munkám, elfoglalt vagyok nagyon. Esténként futni járok és sokat facebookozok, mivel csak így tudom tartani a kapcsolatom a távoli családommal, a telefon sok lenne és szeretek velük sokat beszélni. Napi szinten szólítanak le az utcán, írnak facebookon, hogy szívesen megismernének, randizni akarnának. Én mindig válaszolom, hogy nem fér bele az életembe most senki, jó nekem így, nem szeretnék és jön a győzködés. Nem hagyom senki faképnél meg nem akarok bunkó lenni, de miért nem lehet békén hagyni? Ha offline vagyok alig kapják meg az üzeneteimet. Amikor konditerembe megyek akkor ott is ismerkednének... Nem dobom ki a mellem, nincs kinn a fenekem, nem öltözöm kihívóan nem is viselkedek úgy!
2012. júl. 1. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,


leszel a feleségem?:D

2012. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szokott lenni, minél önállóbb, függetlenebb vagy, annál vonzóbb.
2012. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, mond azt hogy jól sikerült a műtét, de a gatyádba még van valami nem oda illő. Garantált, hogy otthagynak.
2012. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
0%
Te szegény... :)
2012. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne sajnálj! Nincs miért.
2012. júl. 1. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
White Bell nem sajnált, ez csak irónia volt. :)
2012. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A férfinak az a dolga, hogy tovább próbálkozzon!

Én is próbálkoznék, ha ilyen szöveggel utasítanának el.

2012. júl. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a gondodat, kedves kérdező, de téged sajnálni tényleg nincs miért, ahogy mondtad is. Gondolj bele milyen lenne az, ha a kutyának se kellenél, és nem ismernéd se a szexet, se a csókot, se az érintést, max filmekből. Szerintem nagyságrendekkel rosszabb lenne, és bizony sokan vannak akik így élik le az életüket. Örülj, hogy vonzó vagy, de viseld el a hátrányait. Szerintem ne válaszolj a levelekre és kész. Én abból érteni szoktam, és nem tartom bunkóságnak. 30/f
2012. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért dicsekszik a kérdező???

Itt kérdezni szoktak nem dicsekedni!

2013. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!