Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hol vagytok ismerkedésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol vagytok ismerkedésre nyitott lányok, miért nem szerettek idegen srácokkal ismerkedni? HOl szólíthatnálak le titeket, hogy kapjak esélyt is és ne koptassatok le?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
én itt a pottyantósba szivesen ismerkednék fiúkkal
2012. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem bárhol leszólíthatsz, ahol rám találsz, ha tetszel, bejössz, akkor nyert ügyed van, ha meg nem, akkor semmi esélyed.

Nem vagyok bunkó, nem zavarlak el, csak megmondom őszintén, ha másnál kellene próbálkoznod, nem pedig nálam.

Nem húzlak, nem hitegetlek, csak olyannal ismerkedek, aki tetszik.

2012. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második ez jól hangzik, kár, hogy a legtöbb lány nem ilyen illedelmes és tisztelettudó manapság. Másrészről remélem végre a lányok is elnézik, ha mi fiúk is válogatunk és nekünk tetsző lányoknál próbálkozunk. Eléggé unom már, hogy elkeseredett kövér lányok támadnak, amiért nem náluk próbálkozom.
2012. júl. 3. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik valaki, szólítsd le ott, ahol látod. Biztos lesz olyan, aki elküld. Kedvesen vagy bunkón. De ha normális vagy, lesz olyan is, aki értékelni fogja, és talán a randi is összejön. Csak legyél határozott, jópofa és ennyi. A többi már nem rajtad múlik.
2012. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt. És az utcán,meg úgy szinte bárhol.:) Sok a buta beképzelt tyúk,de akad a tisztességesből is,mint pl a második. És ilyen egyértelmű vagyok én is. Ha igen akkor igen,ha nem,akkor nem,és nem talán meg lehet meg majd. Így korrekt. Speciel én csajként nekiesnék az olyan srácnak,aki bizonytalan hülyeségeket mer mondani. De mivel te srác vagy és lányokat nem lehet csak úgy leordítani,ezért maradjunk annyiban,hogy kis szerencsével,de vannak olyanok,akik nem hülyítenek. ;)
2012. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!