Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok egy olyan fiúhoz, akinek genetikailag rosszak a fogai és emiatt folyamatosan fogdokihoz kell járnia, illetve, hiányzik is néhány foga emiatt, mert már nem lehetett megmenteni? Adnátok esélyt az ismerkedésre vagy nem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez elég szembetűnő dolog, és sokan nem tudják tolerálni!
2012. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére, nálam olyan, hogy nem látszik, ha bezsélgetünk, elől jók a fogaim viszonylag.
2012. júl. 3. 00:15
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Szia!20 éves nő vagyok, a párom 29, immár 7 éve vagyunk együtt. Már kezdettől foga voltak fogproblémái(hiányosság, genetekia, stb...Sokat jár dokihoz, de hidd el egyáltalán nem zavar. Ettől függetlenül, ápolt rendes, és jóképű, és ami a legfontosabb őrülten szeret engem és a kislányunkat, és ez fordítva is igaz. Minden nőnek más a véleménye, de szerintem, ez miatt nem lehet elítélni egy embert, az esély mindenkinek megadatik:) Szia!
2012. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg kell csináltatni őket. A hiányzókat pótolni kell. Valóban elég rossz első benyomást kelt a kilátszó foghiány. Igénytelenségre utalhat. Ami nem látszik az szerintem nem gáz. A lényeg, hogy a problémák ellenére is legyenek ápolva.
2012. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 00:19


Köszönöm! Ezt jó volt olvasni, de te ritka kivétel lehetsz, a lányok nagy része nem nézné el szerintem, vagy legalábbis az ismerkedés elején tuti elutasítana. Én ezért nem is merek kezdeményezni élőben lányoknál, hiába látom, hogy szemeznek velem a városban, buszon, tudom, hogy tetszettem már lányoknak, neten is szokták jelezni, de ilyen fogsorral nem merek kockáztatni, szégyellem is és szinte biztos, hogy előbb vagy utóbb lebuknék. Igyekszem megcsinálni minél jobbra őket, de jelenleg anyagilag nem futja igazán tartós megoldásra. Addig marad a folyamatos dokihoz járás és szenvedés, mert elég érzékenyek ezek a fogak, könnyen törik például, az sem mindegy milyen kemény ételt eszem, erre is figyelnem kell.

2012. júl. 3. 00:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Köszönöm szépen aranyos vagy! Igen az anyagiak, sajnos nem elhanyagolhatók(hasonló cipőben van a párom is):). Ezt ne szégyelld, nagyon sokan kinevetnek, de tegyél magasról rájuk, egyébként, van aki azt mondja igénytelenség, az egyáltalán nem biztos. Csak hajrá. Én mindig azt mondom, hogy minden egyes embernek van valamilyen "hibája", senki nem tökéletes.Ha valaki szeret valakit, azt elfogadja úgy amilyen, ha nem akkor nem szerette igazán. Őszintén kívánom neked, hogy egyszer, sikerüljön összeszedni a pénzt, és a "problémát" megoldani!:):)
2012. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 00:34


Köszönöm! :)


De azért lehetne rosszabb is, például, ha rákos lennék, szóval igyekszem optimista lenni és bízni a szebb jövőben. :D

2012. júl. 3. 00:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Látod ebben teljesen igazad van! Sok ember örülne, ha csak ennyi lenne a problémája, szóval fő az optimizmus:)majd egyszer ez is meglesz:) azt mondom, addig is nyugodtan ismerkedj:)
2012. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy keress hasonló csajt.
2012. júl. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szájszag zavaróbb, hidd el...

Van egy haverom, akinek elég rosszak a fogai, ami még nem is lenne téma, na de a szaga... Ehh, öcsém... Ha éreztél már pöceszagot, az illatos rózsa ahhoz képest. Mind1, hogy rágózik, vagy bármi, az a szag felkavarja a gyomrod. Pedig neki is volt pár nője, ők is azt mondták, a rossz fog nem zavarta volna őket, na de a szájszaga... Szal sztem ha a kirakat rendben van, és nem büdös a szád, mint egy 3 napja döglött lamantíné, nem probléma.


-ReapeR-26/F

2012. júl. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!