Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker fiúk! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Rocker lány vagyok, nem az igénytelen fajtából, állítólag csinos, barna hajú és barna szemű. Imádom a rock/metal zenét (mást nem is nagyon hallgatok). Van bakancsom, fekete cuccaim, rockeres kiegészítőim, de csak koncertekre öltözködöm úgy. Egyébként inkább átlagosan/lányosan, időnként rózsaszínt is felveszek. Ti randiznátok ilyen lánnyal? Abban az esetben, ha nem, indoklást is kérek, miért nem.

2012. júl. 3. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
bottal se piszkálnálak meg fúj
2012. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igen randiznék :) nem szeretem azt, ha egy lány mindíg hordja a bakancsot, meg a többi szirsz*rt.
2012. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
olyan marylin manson féle vagy?
2012. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Én is rocker vagyok és én is csak koncerten veszem fel a bakancsot , mondjuk feketében járok:). Én randiznék veled :)

16/F

2012. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Én meg még pénzért se nyúlnék hozzád!
2012. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
Egy ilyen lánynak a diszkóban a helye!
2012. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%
érdekes
2012. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 jin ***** válasza:
Miert ne ,de nem csak ez számít,vannak ennek fontosabb dolgok is amik meghatározzák ,de egy randihoz nem kizáró ok,sőt....mivel túlnyomó többségben én is rockot hallgatok
2012. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Merrefele laksz? :)
2012. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze, simán randiznék :)
2012. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!