Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fehér bőr, erős szőrzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér bőr, erős szőrzet, pötty? Megoldás?

Figyelt kérdés

A baj, hogy nagyon fehér bőröm van, de aszőrzetem meg nagyon sötét és elég erős. Az alsó lábszáram meg tiszta pötty lesz, ha leszedem, és benőnek a szőrszálak gyakran. Elég ronda..és fogalmam nincs mivel lehetne megcsinálni rendesen. Ti mit szoktatok használni?

Legfőképp lányok! :S


De ha esetleg fiúk is válaszolnának, akkor arra a kérdésre megtehetik, h zavar titeket, ha egy lány lábán a bőr nem tökéletes, vannak hibák?


2012. júl. 4. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
miért zavarna? nem a lábadba lennék szerelmes, de ki tudja......
2012. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fúú ez így most fura lesz leírni na de ..


Anyum is mikor leborotválja a lábát ilyen kis pöttyek lesznek rajta de szerintem egyátalán nem zavaró vagy ronda.Szerintem nyugodtan szedd le.Nem hiszem hogy csak nálad van így.

2012. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök, kamillás hintőpor minden fürdés után. Egy kicsit jobb tőle, de csodát nem tesz :S Annyi mindent próbáltam már, de csak az jelent megoldást ha hosszú nadrágban járok egész nyáron. A barátomat nem zavarja, de én nem szívesen hordok így rövidnadrágot.
2012. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is járnék hosszú nadrágban, csak ugye nyáron elég necces :D

Ezt a kamillás dolgot megpróbálom, hátha. Köszönöm a válaszokat :)

2012. júl. 4. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Én komolyan azt csinálom nyáron is :/

itthon meg pároméknál rövidnadrág, de mikor ki kell menni az utcára mindig elhatározom, hogy térdig érőben megyek, mert úgyse fogja senki az én lábamat bámulni, aztán mire oda jutok, hogy elindulok valahogy mindig hosszú van rajtam :D

vettem ilyen kis vékony fehér hosszúnadrágot, meg halvány pasztell színűeket meg virágosat... és ezekben járok, mert engem nagyon zavar

2012. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni, mert én is így vagyok :S Eléggé szégyenlem...meg mindig mások lábát figyelem, h nem igaz h az ő lábukon nem látszik semmi :S
2012. júl. 4. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
igen én is nézni szoktam, hogy másnak hogy lehet olyan egyenletes és pöttymentes a bőre
2012. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdöttem sokáig... a hosszú gatya egész nyáron nálam is ment... aztán erőt vettem magamon és elkezdtem spórolni meg néztem a kuponos oldalakat... most ott tartok hogy IPL-es technikával kezeltetem a lábam... a teljes kezelés 240ezer lenne, de a kuponokkal megúszom 40ezerből, és ha minden jól megy már csak ezt a nyarat kell végig szenvednem :)

tudom hogy a 40ezer is sok de ha apránként gyűjtöget az ember akkor talán bevállalható :)

2012. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak akik szeretik a mediterrán típusú nőket...

Én nem szeretem a szőrt..., tehát zavar.

Talán epilátor + mandulaolaj + napfény v . szoli.

2012. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!