Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell elkezdeni járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elkezdeni járni egy csajjal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami járatos ebben a dologban, de nem is vagyok az a feszélyezett típus. Van egy csaj akivel tök jól elvagyok, tetszik is, szerintem én is bejövök neki, de nem tudom hogyan kell/kéne elkezdeni a párkapcsolatot. Tudom elég lúzer dolognak hangzik...de lécci segítsetek :)
2012. júl. 5. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, eltaláltam?
2012. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
randi
2012. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha önmagad vagy akkor teszed a legjobbat! :) A randi jó ötlet, ha mindketten jól érzitek magatokat, úgy fogtok összejönni ahogy az a nagykönyvben meg van írva :)
2012. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok :DD voltunk már randifélén és találkozunk is csak nem tudom hogyan térjek a tárgyra :D
2012. júl. 5. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
HÍvd el mondjuk sétálni. Az már randi. Ha belemegy, király.
2012. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A következő kérdések merülhettek fel benned:

Honnantól kezdve járunk?

1. Az első randitól?

2. Onnantól, hogy megfogtam a kezét?

3. Az első csóktól?

4. Az első pettingtől?

5. Az első dugástól?

6. Vagy onnantól, hogy megkérdezed tőle, hogy akkor mi most már járunk? de ez olyan béna szerintem...


Még egy pár randi és meglesz az első csók.


Hogy mikortól van már konkrét járás? Ezt a Jóisten se tudná megmondani!

2012. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!