Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg fiúkhoz/férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúkhoz/férfiakhoz szólnék. Ha megláttok egy nagyon szexi pasit, veletek is megszokott történni az, hogy alig bírjátok magatokat visszafogni, hogy nehogy megcsókoljátok vagy ilyesmi? Ti hogyan vagytok képesek magatokat visszafogni? 21/meleg/F

Figyelt kérdés
Régebben bírtam magam türtőztetni, de mára már ez egyre nehezebb. Nem tudom mi történhetett bennem...

2012. júl. 5. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
rühellem a homofóbokat... az a helyzet, hogy én tudom türtőztetni magam, hogy ne csókoljam meg a szomszéd Jucikát, mert tudom, hogy nem díjazná. Nem azzal van a gond, hogy meleg vagy, hanem azzal, hogy nem tudod türtőztetni a vágyaidat, azaz amellett (nem bántásból) hogy aberrált vagy egy téren, még egy másikon is, ami sokkal zavaróbb, mert a hetero visszatartja és nem smárolgat le vadidegen csajt/pasit, és a normálisabbak nem nyalják falják egymást nyílt helyen, TI SE :)) üdv!
2012. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%

fujj szegyen 10 eves geccik akik ide jarnak ugatni

attol hogy valaki meleg nem kell lenezni szerintem se viselkedesre se kulsore sem lehet megalapitani ki meleg es ki nem "rakene utni eggyet" mi is ha meglatunk egy jo not ugyan ezvan velunk vagy nem???kapjatok mar eszhez

2012. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%

elozo vagyok

de osse tette meg csak nehez megalnija asztmondta

2012. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
4. vagyok. De pont azért fogja továbbra is megállni, amiért én is megállom, hogy lesmároljak egy vadidegen csajt, mert szép arca, szeme szája, vagy bármi tetszik. Én nem harapnám el egy meleg srác torkát, ha beszélgetne velem, ha flörtölni kezdene, megmondanám neki, hogy bocs, de én nem, és onnantól még a fantáziálás is necces (ne szóljon róla :P)
2012. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Csak vigyázz,mert ha az illető heteró(mint én) vagy foglalt,vagy a kettő egyszerre,akkor valószínű hogy kapsz egy verést,és nem faxverést.
2012. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pasizz be. Mert tényleg rosszul járhatsz ha nem megelelő pasit smárolsz le.
2012. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!