Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira pántnélküli ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira pántnélküli ruha?

Figyelt kérdés
három nap múlva lesz az első randim, és arra gondoltam hogy egy pántnélküli, térd fölött rövid ruhát vennék fel, de attól félek, hogy ez nem lesz túl kihívó? Tetszeni akarok neki, de nem akarom, hogy utcalánynak nézzen.
2012. júl. 6. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hová mentek eső randi gyanánt de igen kicsit kihivó első randira szerintem ezt még tartogasd későbbre
2012. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha megtartja a bögyöd akkor miért is ne
2012. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bugyit tilos felvenni
2012. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kényelmes ruhát vegyél, lesz elég dolog ezen kívül is, amire figyelned kell.

Őt is hagyd, hogy a szavaidra is tudjon figyelni, ne vegyél fel ilyen kihívó ruhát.

2012. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad benne, és olyan helyre mentek, ahol nem zavarna, akkor nincs ezzel semmi gond.

Nyugodtan vedd fel! :)

2012. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hat ez a mereteidtol is szamithat + az hogyvhova mentek

En szerintem ha jol all kenyelmes es minden ercben nem kell felhuzogatnod akk persze !! :)

2012. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ.. Feszülős? Akkor sztem ne.De ha ilyen lenge akkor simán:)Ilyenre gondolok: [link]


És ez az ami sztem túlzás: [link]

2012. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hátigazából nem testhez simuló... viszont a másik ötletem egy pántos ruha lenne, ami viszont egy kicsit olyan... az is kihívó lenne? mert haverok szerint a pántnélküli se lenne az
2012. júl. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!