Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó idei szemeztem egy hölgyemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó idei szemeztem egy hölgyeménnyel (18) suliban ő is viszonozta. Majd egyszer vettem a bátorságot és megkérdeztem volna-e kedve beszélgetni vagy valami, de azt mondta nem. Ha nem járok bulizni mégis hogyan kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb így. Csak sok embernél kell próbálkozni. 1próba nem próba, két próba fél próba, 4 próba 1 próba, 1 próba nem próba....:D


egyszer összejön úgyis...:)

2012. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban több embernél kellene próbálkoznod. Az csak egy dolog hogy szemezel valakivel aztán elutasít nem jelent még semmit ha csak szemeztek egymással. Ha valakivel meg szeretnél ismerkedni menj oda hozzá bátran beszélgess vele, ha nem akar ne erőltesd, majd lesz más aki tetszeni fog. Hidd el ha próbálkozol és nem adod fel akkor összefog jönni.
2012. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi lenne ha nem kérdeznéd? minek adod neki meg az esélyt h döntsön ? :D tán ő fogja a nadrágot hordani a kapcsolatba is? Menj oda. Szia, suli után elviszlek fagyizni. Ha úgy is pattint akkor meg legalább elmondhatod h önbizalmad az volt.
2012. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hiba abban rejlik, hogy túlságosan udvarias voltál. Mivel a kérdéseddel megadtad neki a lehetőséget a nemleges válaszra, ezért ő ezt kihasználva letesztelt téged. Amikor azt mondta, hogy nem, feltételezem te rögtön lekoptál. Na ezt nem kellett volna. Ilyenkor mondhattad volna mondjuk, hogy: "igazából nem érdekel a véleményed, csak meg akartam nézni, hogy fényesek e a fogaid. szóval hogy is hívnak?..." Legközelebb sokkal határozottabban tedd fel a kérdésed:

Kérdezhetek valamit?----> Hadd kérdezzek valamit...

Leülhetek?---->(Leveszed a táskáját a székről és mehet valami random téma)


Lehet, hogy ez kicsit tudományos, de ilyen az élet. Arra akartam felhívni a figyelmed, hogy ne kérdezz olyat a lánytól, amire igenne/nemmel válaszolhat. Az udvariasságot tedd picit félre, és légy határozott( ne goromba). Tudom mit beszélek, nyugodtanfogadd meg a tanácsokat ;)

2012. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szóval az önbizalom... Minden más tekintetben van, de egy hölgy, legyen az akárki, akármilyen idős stb, akkor is nő, aztán ilyenkor mindig zavarba jövök... Udvariasságot eldobni? Brr...

Köszi a válaszokat, most már legalább tudom, merre kellene elindulnom...

2012. júl. 9. 01:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél többet beszélgetsz nőkkel annál kevésbé leszel majd félős. És még egyszer hangsúlyozom, nem azt mondtam, hogy légy goromba, hanem hogy ne vidd túlzásba az udvariasságot. Ha ezt teszed akkor a lány elkönyvel téged kis cuki talpnyaló fiúbarátnak, aki bármikor ugrik minden kérésére. Abból pedig igen ritkán szövődik szerelem. Hidd el, a tapasztalat beszél (ír) belőlem ;)
2012. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer!
2012. júl. 10. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!