Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mégis miért van, hogy ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mégis miért van, hogy ahol élek egy lánynak sem kellek, de az ország másik végében már taliznának is velem simán, annyira bejövök a lányoknak? Fiú társaim, más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 14:56
1 2 3 4
 1/31 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Valahogy így vagyok én is
2012. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ország másik végén lévő lányok csak online ismernek.
2012. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ezeknek a "fiú társaim!" kezdetűeknek sosincs jó végük :D
2012. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ja és az is vicc, hogy még szexre is hívtak volna, bezzeg az itten is lányoknak még arra sem kellenék. :/
2012. júl. 9. 15:03
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
o n l i n e m i n d e n k i b á t o r
2012. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Hát menj, nosza, ki tart vissza? Én örülök a sikerednek, bár gőzöm sincs ki vagy. :D
2012. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy csóró vagyok, se pénzem, se melóm, amúgy mennék én. :D
2012. júl. 9. 15:11
 8/31 anonim ***** válasza:
Ne mondd, hogy nincs pénzed útiköltségre? Egyik ismerős stoppal ment ki a tengerhez (forint nélkül), jól be is csajozott ott. :D
2012. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Én meg azt vettem észre, hogy akkor érdeklődik több lány irántam, ha már van valakim. Biztos azért, mert ilyenkor lazább, magabiztosabb vagyok, és a lányoknak az tetszik. Ha sokáig nincs senkim, akkor a magabiztosságom is kevesebb, ami taszító lehet.

Hogy miért akad több nő messze? Ez nem is olyan nehéz kérdés, hiszen egy helyről keresgélsz számtalan másik helyre, valószínű, hogy statisztikailag nézve sokkal kevesebb megfelelő nő lesz abban az egy városban, mint a többiben együttvéve.

2012. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Utolsó: azért érdeklődnek jobban irántad, mert tudat alatt azzal vannak, hogy te már "le vagy csekkolva", vagyis nem vagy full gyökér, homokos, impotens, van valamennyi státuszod, pénzed, stb. ami miatt a másik nőnek kellettél, vagyis "annyira rossz nem lehetsz". Ez nem jelenti azt, hogy bejössz neki, de legalább a "selejtezőkön" túljutottál.
2012. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!