Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mi legyen a téma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mi legyen a téma, ha a lány és nem a fiú kezdeményezett?

Figyelt kérdés

Elhivtam egy fiút randizni..:

1. ha megkérdezi miért akartam vele találkozni mit mondjak ? pl. jobban megakarom ismerni?

2. ha megakar csókolni hogyan fogja jelezni

3. hogyan kell csókolózni ?

4. mi legyen a téma ?

5. mik azok a végzetes hibák amiket ne csináljak?



2012. júl. 10. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez jó

2. Vlószínűleg nem fog az első randin.Ha mégis,akkor odadugja a fejét a tiédhez..csak láttad már hogy megy ez:)

3. Nézd me g lassítva valami romantikus filmben,de majd jön magától

4.Közös ismerősök,hobbik,érdeklődési kör,zene,család,stb..

5.Ne beszélj az exeidről(ha vannak),mutass feléje érdeklődést,és bátorítsd


Remélem segítettem

2012. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. júl. 10. 11:07
 3/5 mingersaw válasza:

1.Mert jobban meg szeretnéd ismerni, meg hogy tudod (de nem fogja megkérdezni)

2. Mosolyogni fog csak téged fog nézni (szerintem)

3. magátol menni fog

4. hobbik ilyesmi

5. ne kérdezz túl sokat,és érj előbb oda a megbeszélt helyre mint ő.

2012. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, de miért érjek oda előbb ? :)
2012. júl. 12. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem kb. olyan 1 percet késhetsz, mert az pont optimális, és az úgy jön ki mintha ő hívott volna téged.:)

Nem hiszem hogy az első randin meg akarna csókolni, de ha mégis jön az magától!:) Hogyha megkérdezné h mért akarsz vele személyesen találkozni, már pedig sztem megfogja, akkor mond h szeretnéd megismerni, mert így teljesen más mint például facebookon. De ha bele ment a találkozásba, az már jót jelent, mert ha nem jönnél be neki akkor miért ment volna bele?:)

Hát sztem végzetes hibának számít ha vki úgymond kényeskedik.:) Sok szerencsét a randihoz!

2012. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!