Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha facebookon ráírnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebookon ráírnék egy csajra, hogy "szia nagyon jók a képeid, tetszel, szeretnélek megismerni" az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

a minap találtam egy iylen lányt. :D

semmit sem tudok róla, de nagyon nagyon bejön, és egyedülálló is, legalábbis azvan kirakva.

nem ismerem, ő sem engem.

csak így random ha ráírnék az gáz?!!!


18/F



2012. júl. 10. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát eléggé. nem fb n kéne ismerkedni. told el az arcod bulizni.
2012. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha azt sem tudod kicsoda akkor hogy írsz rá?
2012. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Másrészt viszont mi vesztenivalód van?
2012. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, és ha te is tetszel neki akkor válaszolni fog :)
2012. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem gáz. Rám is írt nemrég egy ilyen srác. Igaz nem jöttünk össze, de azóta is jóban vagyunk. Nincs ebben semmi elítélendő.


A lányok össze vissza beszélnek amúgy. Gáz ha a discoban mennek oda hozzájuk, a strandon is kinevetik a fiúkat, az utcán sem lehet leszólítani senkit...baromságok. Akkor döntsétek már el kedves nő társaim, hogy hol ismerkedjenek veletek a fiúk?????


A pasi ott ismerkedjen ahol akar. Ha ez a facebook akkor legyen ez.

Hajrá! :)

Én drukkolok neked!

2012. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
"Szia megláttam az adatlapod és szimpatikusnak tűnsz, lenne kedved ismerkedni? " A jók a képeid olyan béna, mintha azokra csorgatnád a nyálad :)
2012. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne ugy irj rá mint rám egyszer egy srác. "Hello. Vagy ismerlek, vagy tetszel" s erre kötekedős kedvem lévén visszairtam baromként, hogy "Hello. vagy nem ismerlek vagy nem tetszel". S erre irt h azert lehetnenk barátok és én meg rá hogy volt másról szó?
2012. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A mai világban ez a normális...Sajnos.
2012. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hmmmm, köszi a válaszokat :)

lehet írok akkor csak csak...bár oylen fura lenne, hogy ráírok, nem ír vissza, vagy elutasít, aztán emg véletlen élőbe ha találkozok vele, akkor szánalmas szitu elnne..XD

ettől fosok csak...xD

2012. júl. 10. 14:03
 10/14 anonim ***** válasza:

írj rá vmi érdekeset/ humorosat... de ne ilyen sz@rságot :D

f18

2012. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!