Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyári kalandok hogy zajlanak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári kalandok hogy zajlanak? Fiúk, Balaton partján leszólítanátok csajokat?

Figyelt kérdés

Például ha én lemegyek barátnőmmel Balcsira, és kifekszünk a vízpartra napozni, akkor ott felcsípnek a pasik? És ha igen,utána hogyan tovább? Elhívnak este pizzázni,vagy mi?:D

Én mikor családdal voltam Balatonon,több srác is nagyon megnézett, láttam, hogy engem tárgyalnak ki, de mivel én családdal voltam, gondolom azért nem szólítottak le. Akkor ha barátnővel leszek,leszólítanak?:D

19/L


2012. júl. 11. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Kifekszel, mint egy darab hús, a pasik meg menjenek nézelődni? Mi vagy Te, valami árucikk?
2012. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Le :D
2012. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megmondod hogy melyik nap, hol leszel a Balatonon kimegyek és megnézlek magamnak:D Aztán még az is lehet hogy inkább bemutatom mit csinálnak azok a pasik akik nem nyuszik hozzászólni egy csajhoz...:)
2012. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem sok kalandom volt a balcsin, de azokból soha senm elég :P 19L
2012. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából barátnőm nagyon rámászós, vele mikor kiszemelünk pasikat, akkor mindig sikerül úgy flörtölni, hogy leszólítsanak.:) Úgyhogy azzal nincsen gond, csak az érdekel, hogy a pasik a partra is csajozni mennek, vagy csajozni inkább az esti bulikban szoktak? Mert mi nem terveztünk ilyesmi bulit...és az nem lenne jó, ha a parton leszólítanának, jól ellennénk, aztán buliba akarnának hívni, mert nem bírjuk az ilyenféle discoszerűségeket.:D Szóval jobban örülnénk egy esti sétához, esetleg éjszakai fürdéshez, pizzázáshoz, ilyesmihez.:)
2012. júl. 11. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Strang, balcsi legjobb hely barátnőszerzésre. Bulikba leginkább csak egy jó d*gásért mennek. Ha komoly kapcsolatot akarsz akkor törkéletes hely a balcsi. Viszont nagy az esélye hogy aki odamegy hozzád az csak d*gni akar egyet. Általába a normális komoly kapcsolatra vágyók nem mennek oda rögtön ismerkedni egy lányhoz.
2012. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én csak szórakozni akarok, nem akarok komoly kapcsolatot, meg dugni sem. Max ha nagyon úgy hozza a helyzet.
2012. júl. 11. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó a balcsi.
2012. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! én nem járok Balatonra meg strandra sem. de nekem tetszene ilyen, amit írsz, szex és bulizás semmi. én gondoltam már olyanra h strandon v Balatonon lányhoz odamenni csak úgy és pl. beszélgetnénk és jól megfürdetném a Balatonban :D csak lehet ez elég vicces és nem néznének normálisnak, de ilyenben nagyon benne lennék.
2012. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!