Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon ismerkedés? Tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon ismerkedés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Először is a tisztázás végett: az olyan emberek ne is írjanak akik csak azt tudják mondani, hogy facebookon gáz ismerkedni, menj ki a való életbe, én ezt nagyon jól tudom, hogy így van. Kíméljetek meg az ilyen válaszoktól:) A kérdés azokhoz szól, akik csináltak már ilyet, ismerkedtek meg már facebookon lányokkal és esetleg lett több is belőle mint barátság. A kérdés: mennyire tartják a lányok gáznak ha egy tök idegen srác ír nekik egy levelet, mert szimpatikus, tetszik neki a fotója? Visszaírnak egyáltalán, vagy tolakodásnak veszik? Csak azért kérdem, mert a facebook eredetileg nem ismerkedésre lett kitalálva ugye. Vkinek alakult már így ki kapcsolata, hogy csak úgy ráírt egy tök idegen lányra?:) A kérdés a lányokhoz is szól, kíváncsi vagyok, ők hogyan reagálnák le, ha rájuk írna ismerkedés céljából egy fiú:)

2012. júl. 14. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legtöbb kép PS :D de sok sikert én nem ismerkedem Fb-ről
2012. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
szerintem mindenki tudja.....ha épp bejöttök egymásnak, akkor van értelme, amúgy meg csá. húúha sok ész kellett hozzá...
2012. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Facebookon csak akkor érdemes ismerkednekd, ha jó képeid vannak és jól van összerakva az egész profilod, én ott nem értem el sikereket, valahogy alapból utálom azt az oldalt. Ellenben itt és chat oldalakon már egész jól elvoltam lányokkal.
2012. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát konkrétan facebookon még nem próbáltam, de régebben más közösségi oldalakon amikor még azok voltak a menők (iwiw, myvip) próbálkoztam ilyennel. Hát mit mondjak, a lányoknak nem igazán jön be ez az ismerkedés. A többség vissza se ír. Akkor próbálkoztam olyannal, hogy felvettem őket msn-re ha látható volt a cím, és ott írtam le hogy ki vagyok és miért vettem fel. A nagy többségnek tapasztalatom szerint ez se jön be. Egy kivétel volt (a sok közül) aki nem utasította el ezt, vele randiztam is, akár kapcsolat is kialakulhatott volna, de aztán különböző okok miatt mégse lett, de ez már egy másik történet...

Én tapasztalatból mondom, hogy nem sok esély van arra hogy így szerezz valakit, de ha gondolod próbáld, hátha neked több szerencséd lesz vele mint anno nekem:D

2012. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szimpatikus vagy a lánynak, akkor tuti örül majd neki. ki ne örülne :)) szóval szerintem írj neki.
2012. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én leveleztem már fiúkkal a fb-n. Esetemben semmi komoly nem lett soha a dologból,ezt előre tudtam,a fiúk stílusából ítélve(nőcsábász,lúzer stb..)de jól elszórakoztunk. Én nem veszem tolakodásnak csak akkor ha alpári,túl nyomulós szöveg..na azt elküldöm a p.....-ba. De ha szimpik vagytok egymásnak,akkor simán visszaír alány,és nem csak szórakozás céljából. Én csináltam már olyat hogy bejelöltem valakit,és vártam,hátha rámír..:)) szóval én visszaírnék.17L
2012. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

rám még régebben rámirt egy srác ez kb 1 v másfél éve volt de azóta is barátok vagyunk. (bocsi, de ennél több nem volta) lehet ismerkedni ott is de csak óvatosan szerintem.

14/L

2012. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Velem már volt ilyen, hogy idegen bejelölt, és kb. 2 hónapig elbeszélgettünk, majd összejöttünk(1 hónap után meg vége lett o.O). A probléma (számomra) hogy ha velem ezt csinálja,(mindenféle ismeretség nélkül rám ír) akkor nyilván nem csak én lehetek az egyetlen akire ráír!...:/
2012. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy fb-párti, de az egyik ismerősöm a fb-on ismerkedett meg a vőlegényével, szintúgy a lakótársnőm is a pasijával... Ők visszaírtak. Viszont a másik lakótársnőm semmi pénzért nem írna vissza, ő nagyon gyanakvó.


Én a következő tanácsokat adnám:

Ha ráírsz egy lányra, és ő nem válaszol, ne küldj neki több levelet, ne nyomulj. Hidd el, ha szimpatikusnak talál, már az első próbálkozásodra reagálni fog, ha nem, küldhetsz neki egy tucat üzenetet, hiden fogja hagyni, a legtöbb amit elérsz, hogy a kis barátnőivel majd jól lecikiz. Lehetőleg ne a felismerhetetlenségig kiretusált fotókkal akarj hódítani, hiszen úgysem érsz el velük semmit, ha találkára kerül a sor, úgyis kiderül az igazság. Ha lehet, ne pakold fel az életed minden pillanatát, én, ha olyanok profilját nézegetem, akiknek több száz képük van fent, mindig az az érzésem, hogy mennyire el vannak telve magukkal... És a leveledben ne nagyzolj, ne arcoskodj, nem azt mondom, hogy legyél szerény, de egy korrektül megfogalmazott levéllel startolsz a legjobban.


Lehet vitatkozni...

2012. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Régebben, amikor a facebook-ot nem ismertem még, iwiw-en próbálkoztam, de válaszra se méltattak. A mostani Facebook-os időszakban már inkább jellemző, hogy válaszolnak. Igaz, a legutóbb egy elutasító válasz érkezett, de legalább válaszolt az illető, már az is valami. Sőt egy lánybarátot is szereztem ezzel a módszerrel :-)
2012. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!