Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a kövérebb pasikról?

Figyelt kérdés
100 kg-on felül.
2012. júl. 15. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy jujj..vagy de édes mackó! :)
2012. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, én is dagadtabb fajta voltam, 109 kiló pontosan, de leadtam és felszedtem helyette izmot, most 90 vagyok így, de alig van rajtam már zsír. De a lényeg, amíg kövér vagy, addig jó csajokra max haverként számíts..manapság nem nagyon tolerálják már ezt a nők és a lányok..de mindenesetre az egészségednek is jobb, ha leadod a felesleget..
2012. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólóval értek egyet:)

Én se tudok 'pasi jelöltként' nézni egy kövér srácra. Ahogy a pasik is előnybe részesítik a vékony csajokat.

2012. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tényleg dagadt zsíros ""pasik"" engem taszítanak. Inkább legyen enyhén izmos.
2012. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cukorfalatok!!!!Exem bucin sokkal vonzóbb mint mikor vékonyabb volt!Ez komoly.Annak aki csak a kûlsõségekre figyel,soha nem fogja melátni hogy eggy dundi srácban is ugyanannyi szeretet,odafigyelés,finomság lakozik mint eggy vékonyabb vagy kigyúrtabb pasiba.Jó persze az számít,hogy azért adjon magára,de eddig ahányat ismertem mind ápot volt,sõt.....
2012. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, neked is lesz párod! EGyik haverom 105kg és mindig van nője, mert magabiztos, határozott és beszól keményen mindenkinek. Szebbnél szebb női voltak.


Én meg a másik véglet vagyok a csontos, vasággyal 40kg. Mégsem volt még barátnőm!


Fel a fejjel! ;)

2012. júl. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak az ilyen pasik jönnek/jöttek be. :)
2012. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. válaszoló: És te magad hogy nézel ki ?
2012. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez befolyásolja a válaszom megítélését? (7-es voltam.)
2012. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert nyilván ha te is telt vagy, akkor a vékony vagy izmos pasiknál kevés eséllyel indulsz, vagyis ugy fogalmazok hogy dagadt, mert ha egy csaj telt, azt szeretem én is, pl ha husisabb a combja meg a popsija meg a hasa nem szálkás, hanem csak simán puha, ez így a legjobb kombó, az ilyen csajok jönnek be legjobban, de a dagadt nők viszont taszítanak rendesen..
2012. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!