Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kerítőnő! Jó ez nekünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerítőnő! Jó ez nekünk?

Figyelt kérdés
Vannak olyan párok akiket kerítőnő - egy lelkes barátnő - hozott össze a jelenlegi párjával? Milyen lett a kapcsolatuk? Mennyire találtak egymásra? Jó dolog ez egyáltalán?
2012. júl. 15. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ...ha mindkét félnek tetszik a másik és a kapcsolat útjába csak a félénkség áll akkor nagyon is jó...
2012. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én barátnőm pasijával összehoztam és nagyon szeretik egymást..:D Sőt ha összevesztek én békítettem ki őket, nekem mondják el a másikkal kapcsolatos dolgaikat, stb ..szerintem nem rossz dolog..:D
2012. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző pasimmal egy barátnőm hozott össze, randiztunk néhányszor, úgy tűnt működhet a dolog, 2 év lett belőle. Hogy jó dolog-e, azt nem tudom. De egy próbát megér. A lényeg az, hogy kell párszor randizni vele, hogy kiderüljön, tényleg illik-e hozzád.
2012. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az eddigi commenteket köszönöm. Ahogy eddig kivettem, lehet jó is a dologból... bár én félek egy kicsit a dologtól, ugyanis most ilyen cipőben evezek! :S
2012. júl. 15. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
te kerítő vagy vagy az egyik fél...am a második válaszoló esetében az már gáz...szóval ha hárman vannak egy kapcsolatban és a problémájukat nem egymással hanem vele beszélik meg
2012. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!